League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Kierra said:
n00bPanda said:
Peki anatharda mı kutu sistemi ile aynı?
değil, anahtar parçaları tamamen random düşüyor. kazanınca geliyorlar sanırım, kaybedip de parçacık aldığımı hatırlamıyorum. ama onda S falan almaya da gerek yok, geleceği varsa geliyor. başkaları ile premade girersen şansın bayağı artıyor ama, 5 kişilik IP bonusu olduğu gün ben 6 tane parçacık düşürmüştüm.

Anahtar parçacığı sistemi şöyle işliyor tabi ki de riot size bunu söylemez ama oyun dosyalarını az çok kurcalarsanız [''hextech"] adlı bir kod dosyası var burda anahtar parçacığının her kademede kaç kez düştüğü yazıyor tabi kodlama olarak ben hemen çevirme yaparsam ;

Kota gibi her ayın başlarında 0 lanıyor ve bir ayda max 15 - 17 arası düşme ihtimali var . Her ay başı düşme oranı %100 oluyor 1 tane düşürdükten sonra %90 öyle yüzde 10 a kadar devam ediyor en son %3 daha sonrasında ise %2.6 olarak sabitleniyor .

Yani ayda 4 kutu açacak kadar kesin düşüyor anahtar parçacığı düzenli oynarsanız . ( takım arkadaşlarınla girersen 2.6 lık oran 3.5 e kadar çıkabilir veya 4.5 )

Oyunu kurmaya çalışırken aldığım hata.Yardımcı olabilirmisinizz ?

ErkutErdem said:
n00bPanda said:
Yav kaç oyun attım hiç anahtar düşmedi.
Anahtar parçaları zor düşüyor cidden. Alın istiyorlar sandık-anahtar. Ki alınca fazla bir şey kaybetmiyorsun aslında.

Eğer oyuna para yatıracaksam kostüm almayı düşünüyorum. Şuan da pek favori bir herom yok kostüm almaya değer.

n00bPanda said:
ErkutErdem said:
n00bPanda said:
Anahtar parçaları zor düşüyor cidden. Alın istiyorlar sandık-anahtar. Ki alınca fazla bir şey kaybetmiyorsun aslında.
Eğer oyuna para yatıracaksam kostüm almayı düşünüyorum. Şuan da pek favori bir herom yok kostüm almaya değer.
Ben kutudan çıkan şeyleri randomlamayı seviyorum. Zaten güzel istediğim skin çıkmıyor. Randomladıklarımdan güzel şeyler çıkıyor ama. Kırmızı Başlıklı Annie, Şeker Kız Miss Fortune SKTT1 Jax

ErkutErdem said:
n00bPanda said:
ErkutErdem said:
n00bPanda said:
Ben kutudan çıkan şeyleri randomlamayı seviyorum. Zaten güzel istediğim skin çıkmıyor. Randomladıklarımdan güzel şeyler çıkıyor ama. Kırmızı Başlıklı Annie, Şeker Kız Miss Fortune SKTT1 Jax

Eh şans hiç benden yana değil. 3 kutu açtım birinden Kızıl Garen  diğerinden Twisted Fate 3. den ise Aurelion çıktı.

Back
Top Bottom