League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Wesley Sneijder said:
Tr den weste gectigime dair bişey demedim hala sacmaliyosun  :lol:
Hani diyorum ki bi insanın birden fazla hesabı filan olabiliyo genelde

Ya wesley ...

Klai said:
Wesley Sneijder said:
Tr den weste gectigime dair bişey demedim hala sacmaliyosun  :lol:
Hani diyorum ki bi insanın birden fazla hesabı filan olabiliyo genelde
Ya wesley ...
2qbi03r.jpg

JŮĞĞĹ€Ř said:
Westte de Türkiyede de oynamış biri olarak West daha ciddi ama Türkiye daha zevkli diyebilirim.
Takım arkadaşlarınla ailenin ve 7 ceddinin nasıl ilişkiler içinde bulunduğunu merak ediyorsan haklısın.

Bu arada TR'nin plat'ını tavsiye ederim, gerçekten üstün yeteneklerine rağmen aşırı mütevazi insanlarla dolu. Özellikle tamamen hakkını vererek Plat V'ye çıkıp da hala Silver oyuncusuymuş gibi kibirli olmayan insanlarla oynarken kendinizi "vaay Türkiye böyle miymiş?" diye sorarken bulacaksınız.

Plat mlat hikaye benim gördüğüm kadarıyla. Salak her seviyede salaklığını devam ettiriyor. Pubda gank geldiği için bir minyon dalgası kaybedip maç satan çok dia gördük. Adam sinir krizine girdi rakibe farm avantajı verildi diye.
Ayrıca yükselmeyi bu denli kafasına takan adam bi zahmet oyuncu havuzunda yükselmek adına bişeyler yapsın. Rastgele dereceli girip, smurf ile elo kasıp takımına düşenlerden şikayetçi olmak aptalca. Aptallar varsa sıyrılmasını öğrenin diye var, tr şöyle tr böyle diye atıp tutmanız için değil.

Unchosen said:
Plat mlat hikaye benim gördüğüm kadarıyla. Salak her seviyede salaklığını devam ettiriyor. Pubda gank geldiği için bir minyon dalgası kaybedip maç satan çok dia gördük. Adam sinir krizine girdi rakibe farm avantajı verildi diye.
Ayrıca yükselmeyi bu denli kafasına takan adam bi zahmet oyuncu havuzunda yükselmek adına bişeyler yapsın. Rastgele dereceli girip, smurf ile elo kasıp takımına düşenlerden şikayetçi olmak aptalca. Aptallar varsa sıyrılmasını öğrenin diye var, tr şöyle tr böyle diye atıp tutmanız için değil.
Ben zaten elo helle inanan biri değilim iyiysen çıkarsın her türlü. Benim genel seviyem Plat 3 civarlarıydı o zamanlar(Plat 3'e promoya çıkıp duruyordum) ama Plat1-2 junglerlarından çok az daha iyiydim Jungle main olduğu için. Zaten bu elo boosted arkadaşlar sorunun küçük bir kısmı bile değil, asıl sorun platın kendini challenger sanan insanlarla dolu olup herkesin birbirine assolist tribi atması.

Lan %30 Arcade Riven indirimi geldi kartopu mağzasında. 945 rp olmuş. Bala bak be. Alırım ben bu skini he.

Tarih öncesi Renekton ve Kar Mucizesi Lulu alınabilir birtek. Diğerlerini beğenmedim. Hayalet Gelin Morgana da güzel ama Karadiken var bende. Onu almam sanıırm. Bir hafta önce Stratera'nın yayınında 400 rp kazanmıştım. :fruity: Mevcut rp ile 875 rp var. 12 tl yükleyip ikisini de alabilirim ya da sadece tarih öncesi reneki alırım. Yada da hiç birini almam. :grin: Haftalık indirimlere saklarım hepsini. :grin:

MgrmEM.png

Keşke bana da Arcade Riven çıksaydı ben de düşünmeden alırıdım. :sad: Diğerleri ne Klai?

Deli Paşa said:
Tarih öncesi Renekton ve Kar Mucizesi Lulu alınabilir birtek. Diğerlerini beğenmedim. Hayalet Gelin Morgana da güzel ama Karadiken var bende. Onu almam sanıırm. Bir hafta önce Stratera'nın yayınında 400 rp kazanmıştım. :fruity: Mevcut rp ile 875 rp var. 12 tl yükleyip ikisini de alabilirim ya da sadece tarih öncesi reneki alırım. Yada da hiç birini almam. :grin: Haftalık indirimlere saklarım hepsini. :grin:

MgrmEM.png

Keşke bana da Arcade Riven çıksaydı ben de düşünmeden alırıdım. :sad: Diğerleri ne Klai?

Braum oynasam aslında 295 rp'ye iyi skin de oynamıyorum.

Back
Top Bottom