League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Sabaku no Gaara said:
samurayahmet said:
Sabaku no Gaara said:
samurayahmet said:
Kierra said:
ekko, zed ve full ad jarvan4 oynamaktan çok zevk alıyorum ya
Oo ekkoyu çözmüşün zamqi :party:
lahana duo dereceli girek kanser olacam
o9p5Yb.png
zaa

edit: Evet işsizim xd
lan bi kere attık zaten fedledin leblancı oyun taşıdı eşşek sıpası :grin:
Ahmet oynamayı bilmiyor ki. Hata sende.

Kierra said:
yeşil efsunu genelde ben de almam, beyaz döver.
Zaten homeguard efsunu kaldırılıp, dk20den sonra otomatik olarak güçlendirmeye sahip olacakmışız (yeni haritayla beraber gelen, oyun başındaki hız gibi).

Kierra said:
yeşil efsunu genelde ben de almam, beyaz döver.
Ben hesapladım üsten çıkınca ikinci kuleye gidene kadar yeşil efsun daha iyi. İnhi açık değilse yeşil daha mantıklı oluyor haritanın her yerinde geliyor hem MS.

Juggler said:
ErkutErdem said:
Kierra said:
movement speed rünlü twisted fate çok tatlı değil mi yha .s
Şu oyundaki en underrated özellik msdir arkadaş. Kimse almıyor şu yeşil efsunu. Ben hep alıyorum kovalarken kaçarken dodgelarken işe yarıyor arkadaş.
o yüzden jannayı bu kadar çok seviyorum çok hızlı
Jannaya beyaz ayakkabı+turuncu efsun al.Yanına gelen adamlara +50ms geliyor.

2gy8z2a.jpg
Plat olmanın verdiği mutlulukla gelen win streak.O değilde ben bitkinliğe aşığım galiba hep onu almışım.Syndra ve Karthus mid gittim ama hep yasuo geldi o yüzden iyi oldu onlarda.

Ben genelde mid/solo oynuyorum, midde zed hariç hemen hemen her karaktere TP alıyorum, beyaz efsunla bir warda tp atıp hızlıca bir adam çıkarıp kaçmak çok hoş oluyor.

Hele hecarimsen beyaz şart zaten.

EDIT:
O değil de geçen bi rammus top lane gördüm adam ilk item direk ninja tabi çıkıp homeguard bastı minyonları alırken harras yiyordu adam minyonları öldürüyor diğer minyon lane i gelmeden b atıp Q suyla lane e geliyor yani adamı harraslamak imkansıdı ben de deneyeceğim onu bir ara :grin:

EDIT2:
Kantaşı lissandra almak istiyordum ama para durumumun en kötü olduğu zamana denk getirdiler indirimi :sad:

Salla gitsin böyle maçlarda eğlenmene bak.Biz arkadaşla tryhard ranked spamlarken karşımıza Naru gelmişti.Tavuk keser gibi kesiyodu.Fail flaşlar at trolle yani ciddiyim bak.

Wesley Sneijder said:
Naru nasıl geldi ya

Bilmiyom geldi işte yayına felan çıktık.10k izliyolar tabi bütün arkadaşlarım spamlıyo heycan yaptıydım bende.Duvara kafa atan flashlar :sad:

Sonra dedik böyle olmucak duomla sürekli flash u atıp naruyu kesiyoduk.Sövüyodu felan :grin:

Bende sevmiyom.Beni azirle adamların içine atıp alın oynayın demiş.(Yorum yoq)

Freelerde bir hero var. Rimmel sanirim. İlk skill ateş çikariyor, kizarinca buyu falan atamiyor. Ona ilk item ne cikabilirim ? İlkini ciksam devami gelirde bir turlu karar veremiyorum.

LapisLazuliciAmca said:
Freelerde bir hero var. Rimmel sanirim. İlk skill ateş çikariyor, kizarinca buyu falan atamiyor. Ona ilk item ne cikabilirim ? İlkini ciksam devami gelirde bir turlu karar veremiyorum.
Rumble. Oyunda farm yapması en zor sampiyonlardan biri. Lyndra'nın Eziyeti ve Zhonya çık. Sonra Rabadon falan. Hatta koridora giderken kristal yakut ve iki can iksiriyle başla.

LapisLazuliciAmca said:
rumble
TF herosu tam. Ultiyi iyi atarsan iyi rumblesindir kötü atarsan kotu rumble sindir

Back
Top Bottom