League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Kierra said:
ErkutErdem said:
Niye kötü olsun olm soraka 100 vereceğine 120 veriyor sana.Neyi kötü bunun.
MUNDO ?
MUNDO İSTEDİĞİ YERE GİDER!

The Braveman said:
ErkutErdem said:
Arkadaş listemdekilerin ligleri takip ederim hep,en son ustalıktaydın sonra gördüğümde elmas 5tin nereden bileyim sunucu değiştirdiğini.
niye tersliyosun tatlım
ynls anlama cnm terslemiyorm.s

ya 1 hafta sonra ilkkez oyuna girdim oyun bombok olmuş bune olm herşey değişmiş sanki başka oyun olmuş bide GP oynadım

niye gangplank konuşuyo ya sihirdarlar vadisine hoşgeldin diyen adamı özledim ben

bugün büyük bi güç oyun kazanmamı istemiyo heralde, plat2 terfisinden plat4 düşcem bu gidişle, ard arda 4 oyun kaybettim, dedim madem mid alıp taşıyayım, tam 12/0/21 gidiyorum windows güncellemeleri yüzünden pc kendi kendine res attı, sonra zar zor girdim sonra da oyunun ortasında bağlantım koptu girmek istediğimde bu hatayı alıyorum:

2mga8sp.png

umarım bizimkiler 4v5 kazanabilir, kasılan tek ben değildim.

15dkx0l.png

Allah Allah. Ulan az önce 4v5'iz tf kazandık baron yaptık.Bizimkilerin canı yok inhi açmaya gidiyorum ''SUNUCUDAN VERİ ALINAMADI''.Oyuna girdim oyun artık aktif değil dedi, geçmişe baktım oyun yok. Ulan son oynananlardan bizim adc'ye baktım onda da son oyun yok. Buradan öyle ağır bi küfür ederdim de elime bir şey geçmeyecek. Bugün 2 veya 3 oldu  bu.

+​

Kierra'nın yaşadığı sorunu gün boyunca ben de yaşadım. Tamamen oyunu kapatıp tekrar girince anca düzeliyor :/

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/284394508/202203230?tab=overview

Kaybettiğim maça bakar mısınız? 15. dkye kadar pasifimi kullanmaya fırsat olmadı 20 dk boyunca thresh afk ama yine de eziyoruz. Bizim takım satmasa alacağız. Thresh afk kaldığından beri sur vermeye çalışıyorlar, ama işin ilginç yanı tflerde 4v5 alıyoruz. Objektifleri kullanmıyorlar. Dakka 20den beri inhileri açık benden başka giden de yok. Karthustan da yeterli hasar çıkmıyor. Hepsi ölmüş olmasına rağmen ben oraya varıp yarı cana indirene kadar doğuyor adamlar. Gangplank ile Elise sattı oyunu. Jinx feedledi feedlemesine ama en azından bilerek satmaya çalışmıyordu. 1000 ap karthus, q ile yarı can vuruyorum. Takım düzgün oynasa, blitzin çekmesine izin verip patır patır patlatıyorum mayınları. Bariyer ve seraphın kalkanlarıyla adamların yarısını alana kadar yaşıyorum. Ölünce de zaten 7 sn boyunca canlıyım. Tek başıma 3 kişilik oynuyordum resmen.

yok ya şimdi de 9/5/8 GP oynuyorum gene sunucu çöktü bu sunucu sadece iyi oynadığım oyunlarda çöküyor heralde anlamadım gitti acaba dota falanmı başlasam

yok ya 3. oyunda gene aynı sorun oyun çöktü hatası oynanmaz olmuş bu oyun ya

Kierra said:
yok ya şimdi de 9/5/8 GP oynuyorum gene sunucu çöktü bu sunucu sadece iyi oynadığım oyunlarda çöküyor heralde anlamadım gitti acaba dota falanmı başlasam

yok ya 3. oyunda gene aynı sorun oyun çöktü hatası oynanmaz olmuş bu oyun ya
Aynı tarihlerde bende oynadım hiç çökme olmadı onar bi lolü bi sorun olmuştur belki.

olm aşırı garip ya bak pick ekranı bitti oyun yükleme ekranında bağlantı kurulamadı yeniden dene diyor, denedikçe aynı hatayı alıyorsun, sonra iptal diyorsun oyun çöktü diyor, 20 dakika denedim en sonunda oldu bir baktım kimseye olmamış bi ben düşmüşüm hayır internetmde falanda sorun yok olsa anlarım sırf bu hata yüzünden 3 oyun kaybettim ve 4 kişinin kaybetmesine sebep oldum

Ulan varya hala gülüyorum. Diana ile nautilus bizim inhiye vuruyorlar. İnhinin canı bitti ekran bizim inhiye kaydı. Altta bi baktım rakip 4'e 1 oyla teslim  oldu. Kamera onların inhiye gitti ve zafer yazısı çıktı. Sonuç:

*Şampiyonlara verilen hasarda gravesten çok vurmuşum :sad:

Juggler said:
Beyler bu Tamndeki kalkan nasıl bir şeydir be öylesini görmedim
Pasif o can kaybetmeye başlayınca canı direk gitmiyor,grileşiyor ve zaman geçtikçe o can geri doluyor ama basınca direk kalkana dönüştürebiliyor acilse.Yani adamın azalttığın canı kalkan oluyor :grin:

Back
Top Bottom