League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

29 dakikada 700 q stacklediğim maçı kazanan tek koridor olduğum için ve takımda 2 tane türkçe bilmeyen insan evladı olduğundan iletişimsizlikten kaybettim.

http://www.lolking.net/summoner/tr/891513#matches

Son maç,oyun için görüntü çektim ama nedense painte attığımda siyah gözüküyor.Stack belli olmuyor ama 34 dakikalık oyunda 272 creepden anlarsınız q'yu.

Nb5Dl5.png

Doran kılıcı :sad: ulan bunlar başta da hemen kitledi birde oyunda mid yoktu rakip takımın midi yasuo ikide bir topa geldi son olarak top pre yaptıydık :sad:

Edit: ifşa :sad:

Quiksilver said:
ErkutErdem said:
How to stack,tips and guides pls
wait for last hit range-->Q the creep(x200) hoop sana 600 stack. Yanına bir de kritik itemi çıkarsan OP olur ama takımın tanka da ihtiyacı olacak.
Nasus q crit vurmuyor yani op le uzak yakin alakasi yok hatta cop denebilir amacin adc olmak/tek atmak(ki tank nasusta yapiyor bunu) degilse

Nasusun Q'ya kritik gelebiliyor diye biliyordum ben, kalkmış olabilir.

Turkcell vınn ile lol oynamaya çalışıp oyun boyu düşüp duran adam "NAPIYIM NETİN AZİZLİĞİ" diyor deli ediyor adamı. Vınn ile lole mi girilir abi ya.

Kierra said:
Nasusun Q'ya kritik gelebiliyor diye biliyordum ben, kalkmış olabilir.

Turkcell vınn ile lol oynamaya çalışıp oyun boyu düşüp duran adam "NAPIYIM NETİN AZİZLİĞİ" diyor deli ediyor adamı. Vınn ile lole mi girilir abi ya.
Yillar once oluyodu diye hatirliyorum. ama zaten eskiden AP nasus asil op olandi.
Ha bu arada crit vurmuyo dedigim normal AD'sinin 2 kati vuruyor ama GP Q'su gibi skillin damagei crit vurmuyor

Kierra said:
Azir ne zaman 6300 olur bilen var mı ? 7000 var alamıyorum, inse de oynasam.
Bir Hafta diye biliyorum, genelde güzel bir nerfle beraber veriyorlar öyle,.

Edit: akıl sağlığım açısından yasuo freeden çıkana kadar oyun atmiyorum adama gank geliyorum e vurup stun atıyorum nidaya adam e ile nidadan uzaklaşıyor, sonra neden Nida double kill aldı, udyr fena Dodge atıyor skillshotlara Pasif sağolsun bi ara saymaya başladım nida xerath ve varustan ardarda 12 skill yemedim

İnternetim geri geldi bir kaç alıştırmadan sonra T1 yapılandırmasına gidicem merhabalar tekrardan.

Aynen 1 gün atmışlar iyi ya. Hesabı satıcamda bu skinleri bulma sitesi vardı. Teker teker heroları gösteriyodu seçiyodun skinleri sonra tek bi resimde birleşiyolardı hangi siteydi o bilen varmı ?

601570_445138958925732_774400546_n.jpg

+sur verin
-hayır
+ne?
-hayır dedim
+neden ?
-istemiyorum
+ama biz fedlendik
-bana ne
+ama bu çok mantıksız

yazıları silip bunları yazıcaktım da yada bunun aynısını bulup yazıcaktım,üşendim o yüzden böyle yaptım :sad:

7672d4bfae2d7b5c77e0aa385405a97b.png

Voyboy - Crystal Meth

Bu arada DP grupta bildiğim kadarıyla yeenme ihtimali olabilecek tek takıma da yenilmiş :???: Neyse gittiler, gördüler, tecrübelendiler hiç olmazsa.

Back
Top Bottom