Lütfen Yardım (Şimşir)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

BySeco

Banned
Arkadaşlar ben item editöreden ŞİMŞİR i güçlendirecektim. Ancak Scmitar adlı bir kılıç bulamadım bir türlü. Bilen varsa kaçıncı sırada olduğunu söyleyebilir mi?

BySeco said:
Arkadaşlar ben item editöreden ŞİMŞİR i güçlendirecektim. Ancak Scmitar adlı bir kılıç bulamadım bir türlü. Bilen varsa kaçıncı sırada olduğunu söyleyebilir mi?

Scimitar olması lazım scmıtar degıl

Ya biliyorum be öylesine yazdım öyle. Konumuz bu deil kardeşim biliyorsan söyle bilmiyorsan sus.

GhosTR. Arkadaşım sana item editöre Scmitar yazdım diyen mi var? İtem editörün ne olduğunu bilmiyorsan neden konuşuyorsun. İtem editöre isim azığta silah aranmıyor ki yanlış isim yazıyım. Ya her emsajına bakıyorum herpsi dandik. Kardeşim doğru düzgünm şeyler yaz biraz ya. İtem editöre silah ismi yazıpta silah arandığı nerde görülmüş ? İtem editörden 1 den yaklaşık 500 e kadar silah var ve hepsine tek tek baktım. Ama bulamadım. Bir şey biliyorsan söyle ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. diye bir Atasözü'müz var biliyorsan. Eeee sen Atasözleri ve Deyimler kitabın yok mu arkadaşım. Ben diyorum ki sana; konumuz bu değil birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan sus sen gelmişsin burda item editöre scmitar yazarsan bulamazsın. Arkadaşım sendeki item editörü verde birazda biz aratalım şu isimleri. Hem nerden biliyorsun item editöre scmitar yazdığımı? Bilgisayarımamı girdin? Keylıgger mi kurdun Bilgisayarıma. Neyse fazla uzadı bu yazı. Birdaha bir bilgin yoksa mesaj atma.

Çok uzun zamandır birşeyler yazmıyordum. Bu kadar aradan sonra yazacaklarımın daha dişe dokunur bir konuda olmasını isterdim.. kısmet..

Konuyu dağıtacağım için kusuruma bakmayın ama sormadan duramadım: Söyler misin BySeco, GhosTR senin bu kadar agresif yazmanı gerektirecek ne dedi?

Elbette ki kimsenin avukatı olmaya çalışmıyorum. Ama forumdaki agresifliğin kontrol altına alınması sanırım kişilerin bireysel sorunu değil. Bu yüzden yukarıdaki soruyu sorma ve cevap bekleme hakkımı kullanmak istiyorum.

BySeco said:
GhosTR. Arkadaşım sana item editöre Scmitar yazdım diyen mi var? İtem editörün ne olduğunu bilmiyorsan neden konuşuyorsun. İtem editöre isim azığta silah aranmıyor ki yanlış isim yazıyım. Ya her emsajına bakıyorum herpsi dandik. Kardeşim doğru düzgünm şeyler yaz biraz ya. İtem editöre silah ismi yazıpta silah arandığı nerde görülmüş ? İtem editörden 1 den yaklaşık 500 e kadar silah var ve hepsine tek tek baktım. Ama bulamadım. Bir şey biliyorsan söyle ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. diye bir Atasözü'müz var biliyorsan. Eeee sen Atasözleri ve Deyimler kitabın yok mu arkadaşım. Ben diyorum ki sana; konumuz bu değil birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan sus sen gelmişsin burda item editöre scmitar yazarsan bulamazsın. Arkadaşım sendeki item editörü verde birazda biz aratalım şu isimleri. Hem nerden biliyorsun item editöre scmitar yazdığımı? Bilgisayarımamı girdin? Keylıgger mi kurdun Bilgisayarıma. Neyse fazla uzadı bu yazı.Birdaha bir bilgin yoksa mesaj atma.

Şimdi senin laflarına ben karşılık vermeyecem sadece şunu söylüyücem artık kimseyle tartışmak istemiyorum 

item_kinds 1 dosyasındanda değiştirebilirsin bunları

Edit:
itm_hand_axe Hand_Axe Hand_Axe 1  hatchet 0  549519362 9223388530091229198 24 2580 2.000000 100 0 0 0 7 22528 95 0 74 0 256 22
0[/quote]
silahın verdiği zarar silahın hızı silahı kullanmak için gereken yetenek

BySeco said:
GhosTR. Arkadaşım sana item editöre Scmitar yazdım diyen mi var? İtem editörün ne olduğunu bilmiyorsan neden konuşuyorsun. İtem editöre isim azığta silah aranmıyor ki yanlış isim yazıyım. Ya her emsajına bakıyorum herpsi dandik. Kardeşim doğru düzgünm şeyler yaz biraz ya. İtem editöre silah ismi yazıpta silah arandığı nerde görülmüş ? İtem editörden 1 den yaklaşık 500 e kadar silah var ve hepsine tek tek baktım. Ama bulamadım. Bir şey biliyorsan söyle ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. diye bir Atasözü'müz var biliyorsan. Eeee sen Atasözleri ve Deyimler kitabın yok mu arkadaşım. Ben diyorum ki sana; konumuz bu değil birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan sus sen gelmişsin burda item editöre scmitar yazarsan bulamazsın. Arkadaşım sendeki item editörü verde birazda biz aratalım şu isimleri. Hem nerden biliyorsun item editöre scmitar yazdığımı? Bilgisayarımamı girdin? Keylıgger mi kurdun Bilgisayarıma. Neyse fazla uzadı bu yazı. Birdaha bir bilgin yoksa mesaj atma.
Senin gibi nankörleri kınıyorum...
Arkadaş orda sana yardım etmek istemiş sen dövcen resmen onu  :???: ...

Ayrıca belki yanlış bakmışsındır bir daha bak ve atasözü mözü diyosun bakıyorsun yaşı küçük bu bana birşey diyemez hemen ezim onu hemen dövim onu değilmi gücün ona yetiyor istersen o dediklerini banada söle?
Artık ne ettiysen "1"nickli arkadaşımızı bile konuşturdun...

seco konuyu kilitle lütfen ip yi verdim hala bulamazsan sana kendi item kind imi veriyorum :wink:

http://uploaded.to/?id=r9ir11

edit=linki yeniledim

battal balta tek ellik :mrgreen:

GhosTR den özür diliyorum tüm forum önünde. Biraz moralim bozuk. Ona patladım. elimde değil.

Sorunu çözdüm. Konu kilit.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom