KONUYU SİL

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Neyse amacım bu üyelerin klandan atılması değildi zaten o kadar onurlu, ahlaklı insanlar olmayacagınızı tahmin etmiştim. Zira öyle insanlar hile kullanıcak kadar ezikleşmezler. Ben o mesajları beni tanıyan insanlar okursa bu klandan cacık olmazmış desinler diye yazdım.

#Senpai said:
Video alırsın 2-3 fake atarsın yerse Otodur abicim :smile:

6 Yıldır burada şu oyunu oynuyorum, böyle kanıtlayan hiçkimse görmedim. Birisi birine otoblok dedi diye burası baya bi celâllenmiş. Kullanmıyorsanız niye bu kadar üsteliyorusunuz ki? "Tamam,He" diyip geçin gidin.

sancar han said:
Neyse amacım bu üyelerin klandan atılması değildi zaten o kadar onurlu, ahlaklı insanlar olmayacagınızı tahmin etmiştim. Zira öyle insanlar hile kullanıcak kadar ezikleşmezler. Ben o mesajları beni tanıyan insanlar okursa bu klandan cacık olmazmış desinler diye yazdım.

Anladım tomısçım sen rahat ol  :razz:

Bu arada klanın adı "HİLFUL FUDUL" değil "TB" olması lazım diye düşünüyorum. Welcome back TB  :facepalm:

smhdmc said:
Efe Karacar said:
Aa TB donmus, hosgelmis. Basarilar.
TB'den bu klana katılan ben varım sadece. Klan yeni ve iyi üyelerden oluşuyor. Ben de bir üyesi olmak istedim. Hepsi seviyeli arkadaşlar, tavsiye ederim...
Bu arada akşam oyuna gelemem heralde. Miraç kandiliniz mübarek olsun
Hilfudul? Seviye?

Arık Buka said:
smhdmc said:
Efe Karacar said:
TB'den bu klana katılan ben varım sadece. Klan yeni ve iyi üyelerden oluşuyor. Ben de bir üyesi olmak istedim. Hepsi seviyeli arkadaşlar, tavsiye ederim...
Hilfudul? Seviye?
Teamspeak sunucularından "O***** Ç*****"diyerek banlıyan adamlar.Hmm Anladım seviyeliler.

Dimitri_Petrenko said:
Arık Buka said:
smhdmc said:
Efe Karacar said:
Hilfudul? Seviye?
Teamspeak sunucularından "O***** Ç*****"diyerek banlıyan adamlar.Hmm Anladım seviyeliler.
i
klanda güya küfür yasak

Beyler, saçma sapan tartışmaları bir sona erdirin. Klan ile ilgili yazılan her kötü şey kurallara aykırı değil, kurallara aykırı olmayan bir şeyi de bir tartışma çıkararak kurallara aykırı hâle getiremezsiniz. Bu mesajımdan sonra eğer tartışma devam ettirilirse yaptırım uygulamaya başlayacağım. İyi forumlar.

Eşya değil ki oyuncular. Benle birlikte giren oyuncularla ayrıldık ve klan kurduk.
Klana girip destek verdik maçlar kazandırdık. Hile küfür yok dediniz diye destek vermek istedim ama ilk maçta hile kullananları fark ettim, rakip takımda oynayan bile vardı.
Ecelle konuşup sunucu ayarladım, maç yönetip kazandırdım. Sayemde taktikler, ipuçları öğrendiniz. Arkadaşlarıma buyrun katılın dedim ama çoğunluk katılmadı. Ayrıldım bunca olumsuzluk olunca. Ayrıldım klanımı kurdum. Sonra katılmak isteyenler geldi.
Yani işin özü kısa süreliğine destek vermiş oldum size. Daha da vermek isterdim ama devamını hak etmeyisinizi koca koca kırmızı harflerle heycanlı cümleler kurarak gösteriyorsunuz. Ben yine de saygı duymaya çalışıyorum size.
Ben Turan Birliği Klanını VoV Klanı'nda haksızlığa uğrayanlar için açtım. Sonrasında haksızlık eden de haksızlıga ugrayan da geldi katıldı. Ayrılıp başka klan kuran oldu. Velet diye görülen klan arkadaşlarım ayrılıp onları velet gören klanlar tarafından havada kapıldı. Yani işin özü kimse tapulu malımız değil ve oyun bu. Ayriliklar, kapanan klanlar, kurulan klanlar olacaktir. Klan degistiren oyuncular olacaktir. Siz uzun ömürlü olmak istiyorsanız kurallarinizi duzgun koyun ve onlara uyun, sayginizi koruyun ve size destek veren yarar saglayanlari kotulemeyin. Ben de yaptım bu hatalari zamaninda, kinamiyorum. Oneride bulunuyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

NavY said:
Dimitri_Petrenko said:
İlk defa bu muhteşem egolularla aynı fikirdeyim  :fruity:

Bana kisaca EgovY diyebilirsin bebisim
Burasi bi klanin sayfasi, bos muhabbet yapip kirletiyosunuz.. Ya da kendi deyiminle
Navy: "Millet komiklik pesinde Mertcim naparsin." :fruity:

FACEPALM :mrgreen:
NavY said:
Millet komiklik pesinde Mertcim naparsin.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,301864.msg7304707.html#msg7304707
Nasıl kendi lafının altında ezildi :twisted:
İbretlik öpüldü rezil  :grin:

thuglifeSSS.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom