Konsolda ( xbox ) tuş kombinasyon sorunu

Users who are viewing this thread

dusakabin

Recruit
Merhaba herkese. Foruma yeni katıldım.
Bir problemim var aranızda yardımcı olabilecek arkadaşlar umarım vardır.
Şöyle ki, oyunu xbox üzerinden oynuyorum. Daha önce pc de warband oynadım ilk kez konsoldan oynuyorum.
Koltuklanmış kargo vuruşu yapamıyorum. Yeterince hızlandığımda sağ tarafta yapabileceğimi gösteren simge çıkıyor ancak ne yaptıysam doğru tuşu bulamadım. Ayarlardan tuş kombinasyonlarına bakıyorum ancak buna dair bir ipucu yok. Ne yaptıysam başaramadım.
Konsoldan oynayıpta yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Konsoldan oynamıyorum ama warbandı konsolda oynamıştım ve bu warbanda otomatik oluyodu bannerlord hakkında bilgisi olabilicek varsa yardım eder zaten , oyunda çokta kargı kullanılan yer yok keyfine bakmanı öneririm iyi oyunlar...

Malesef hocam. Konsolda tuş kombinasyolarını bile değiştiremiyoruz. Sabit gamepad üzerinde hangi tuşun ne yaptığı gösterilmiş o kadar. Mesela sadece saldır tuşu gözüküyo.

Malesef hocam. Konsolda tuş kombinasyolarını bile değiştiremiyoruz. Sabit gamepad üzerinde hangi tuşun ne yaptığı gösterilmiş o kadar. Mesela sadece saldır tuşu gözüküyo.
Oyunun gamepad desteği kötü maalesef, deadzone ayarlamana bile izin vermiyor oyun. Allah sabır versin ne diyim...

Back
Top Bottom