Kodcu Yardım & Destek Hattı

Users who are viewing this thread

AhmedATrkmen said:
YusufKAYA said:
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
       [(jump_to_menu, "mnu_camp_cheat"),
        ],
       ),

Kısmındaki "(ge, "$cheat_mode", 1)"u silip deneyebilir misin?
oldu, teşekkürler. ama tam istediğim gibi değil. cheatmenu'nün sadece kamp menüsünde kullanabileceğim özellikleri var şu anda. bana cheatmenu'nün tüm özellikleri lâzım. meselâ şu anda lordlarla ilişkilerimi yükseltme açık değil. Ama teşekkürler bu da çok iyi oldu. Diğerini bulamazsam bunu kullanırım  :grin: :grin:
Lazım olan hile özelliklerini mesela lordların diyaloglarını bul oradaki(varsa)(ge, "$cheat_mode", 1) kısımlarını sil.Olur herhalde.

YusufKAYA said:
AhmedATrkmen said:
YusufKAYA said:
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
        ],
       ),

Kısmındaki "(ge, "$cheat_mode", 1)"u silip deneyebilir misin?
oldu, teşekkürler. ama tam istediğim gibi değil. cheatmenu'nün sadece kamp menüsünde kullanabileceğim özellikleri var şu anda. bana cheatmenu'nün tüm özellikleri lâzım. meselâ şu anda lordlarla ilişkilerimi yükseltme açık değil. Ama teşekkürler bu da çok iyi oldu. Diğerini bulamazsam bunu kullanırım  :grin: :grin:
Lazım olan hile özelliklerini mesela lordların diyaloglarını bul oradaki(varsa)(ge, "$cheat_mode", 1) kısımlarını sil.Olur herhalde.

Maalesef olmadı. Yine de teşekkürler.

Sa arkadaşlar modul sistemimde hata almadım build moduleyi çalıştırdım hata vermedi oyuna girdim eklediğim yeni krallık eklenmemişti sorun ne bilen varmı pyton sürümüm 2.6.6 olması lazım modul sistem sürümüm 153 için

hileleri açmak istersen..
AhmedATrkmen said:
Öncelikle selamün aleyküm. Arkadaşlar gekokujo oynamış olan varsa bilir, kamp menüsünden cheatmenu'yü aktif edebiliyorduk hile açık olmasa bile. Bunun nasıl yapıldığını bilen bir arkadaş varsa cevaplayabilir mi acaba  :smile: Teşekkürler.
module_game_menus'ü aç ve buraya gel:
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
        ],
       ),
Bunun altına şöyle yaz:
Code:
        ("camp_enable_cheat",
         [(neq, "$cheat_mode",0)],
          "Enable cheat menu.",
         [(assign, "$cheat_mode",1)]
        ),

efeguclu said:
AhmedATrkmen said:
Öncelikle selamün aleyküm. Arkadaşlar gekokujo oynamış olan varsa bilir, kamp menüsünden cheatmenu'yü aktif edebiliyorduk hile açık olmasa bile. Bunun nasıl yapıldığını bilen bir arkadaş varsa cevaplayabilir mi acaba  :smile: Teşekkürler.
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
        ],
       ),
Bunun altına şöyle yaz:
Code:
        ("camp_enable_cheat",
          "Enable cheat menu.",
        ),
Hacı, olmadı maalesef  :cry:

AhmedATrkmen said:
efeguclu said:
AhmedATrkmen said:
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
        ],
       ),
Bunun altına şöyle yaz:
Code:
        ("camp_enable_cheat",
          "Enable cheat menu.",
        ),
Hacı, olmadı maalesef  :cry:
Bu niye olmuyor onu anlamadım. Hani ben yanlış yazmışım, bunun nesi var? :roll: Neresi çalışmıyor?

efeguclu said:
AhmedATrkmen said:
Code:
("camp_cheat",
       [(ge, "$cheat_mode", 1)
        ], "CHEAT MENU!",
        ],
       ),
Bunun altına şöyle yaz:
Code:
        ("camp_enable_cheat",
          "Enable cheat menu.",
        ),
build_module'de şöyle bir şey çıkıyor (olmaması bununla alâkalı mı bilmiyorum):
Imported 21 global variables for saved-game compatability that are not used.

Arkadaşlar, Diplomacy'de TweakMB'nin tüccar paralarını ayarlama işlevi neden çalışmıyor acaba, bilgisi olan var mı? Native'de tüccar paralarını TweakMB'den ayarlayabiliyorum ama aynı şey Diplomacy'de olmuyor.

AhmedATrkmen said:
Arkadaşlar, Diplomacy'de TweakMB'nin tüccar paralarını ayarlama işlevi neden çalışmıyor acaba, bilgisi olan var mı? Native'de tüccar paralarını TweakMB'den ayarlayabiliyorum ama aynı şey Diplomacy'de olmuyor.
script_refresh_center_inventories Bu ve altındaki şeyler tüccarların paralarıyla alakalı.

Demir tarzı şeyler için hangi shaderları kullanıyorsunuz? Benim bulduğum shaderlar bana uymuyor. bayağı shader denedim ve pek bir fark göremedim.

Deniz savaşları eklerken hata alıyorum
şu konudan yaptım : https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,334152.msg7916612.html#msg7916612
Yazan şu
WARNING: Global variable never used : battle_won
WARNING: Global variable never used : g_presantation_battle_active
yardım!!!

huseyinotlu12 said:
Deniz savaşları eklerken hata alıyorum
şu konudan yaptım : https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,334152.msg7916612.html#msg7916612
Yazan şu
WARNING: Global variable never used : battle_won
WARNING: Global variable never used : g_presantation_battle_active
yardım!!!
Bu hata değil  değil battle_won diye bir değişken eklemişler ama kullanmamışlar öbürü de aynı şekilde

Alo hocam biri cevap verebilirmi artık şu zırhların parlıkları varya onları nasıl düşürürüz acil lazım pmde atabilirsiniz

Back
Top Bottom