Kiralık Kılıç (hikaye) - 9.bölüm

Users who are viewing this thread

Beranz öldü yahu. Severdim onu :smile:. Eline sağlık kardeşim. güzel bir bölümdü :smile:

ps: bütün yazarlara da sesleniyorum. Ok öyle kalkanı kaldır kurtul gibi bir şey değil. Ne kadar sivri de olsa gücü fazladır. Adamları kolayca savuruyormuş geriye :smile: Lütfen daha fazla küçümsemeyin öyle :grin: Savaşlar okla kazanılıyor :smile:

ebri said:
Beranz öldü yahu. Severdim onu :smile:. Eline sağlık kardeşim. güzel bir bölümdü :smile:

ps: bütün yazarlara da sesleniyorum. Ok öyle kalkanı kaldır kurtul gibi bir şey değil. Ne kadar sivri de olsa gücü fazladır. Adamları kolayca savuruyormuş geriye :smile: Lütfen daha fazla küçümsemeyin öyle :grin: Savaşlar okla kazanılıyor :smile:

Ciddimisin? Okun bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum.Araştıracağım dostum.Sağol bu bilgi için. :smile:

Eleros said:
ebri said:

Ciddimisin? Okun bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum.Araştıracağım dostum.Sağol bu bilgi için. :smile:

Gerçekten öyleler ve kılıç kullanan hangi savaşçı olursa olsun (yapılı falan) bi uzun yayın ipini kulağına kadar çekemezmiş. Okçular can, cananmış :smile:

ps2: okçular dünyanın hiçbir yerinde (başında para ödülü varsa devir-teslime kadar hariç ki onun sonu da aynı) esir alınmazmış. önce baş ve orta parmağını keser sonra idam ederlermiş. (Ertem Şener online :grin: )

Back
Top Bottom