Kara Gürz Senayorsu ve gorev yapilislari....

Beğendinizmi

• Evet Beğendim

Votes: 18 46.2%
  • Beğenmedim

Votes: 11 28.2%
  • Biraz daha iyi olabilirdi

Votes: 10 25.6%

• Total voters
    39
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

1,2 gün geçir.Rundzwill varya git ona sor Mezarlığın adını.Eğer Sıkılmaya başladım derse bir iki gün daha geçir ve İlişkinin iyi olduğu bir lehistan lorduna aynı soruyu sor.

Yanlış söylemiş olabilirim.Atlamışta olabilirim

Birde senin görevlerin neler. İçeriklerini biraz açıklarmısın ?

Ben şimdi mezrın olduğu köyün muhtarıyla konuştum.Bir Prens var dedi.Adı Boryatinsky dedi (Bir Rus Prensinin adı da Yuri Boryatinsy.)Gittim şehrin dışındaki haydutlara sordum öldürdük dediler.Üzerinden bir yüzük çıktı dediler verdiler.(Ben onları savaşta yendikten sonra) Verdiler yüzüğü.Daha sonra bir bit yeniği vardır diye işin içinde Yuri Boryatinsky'nin yanına gittim ben birşey demeden "Meşgulüm" diyor.Açık anlattım herhalde :grin:

Arkadaşlar kara gürz ü aldım ivan a yardım edip tahta çıkardım okuduğum kadarıyla o değil benim tahta geçmem gerekiyordu nerede hata yaptım veya şimdi ne yapıcam

Ben lehlerin tüm topraklarını ele geçirdim , ordularınıda yendim ancak bu radzwill kral olmadı nasıl olucak ne yapmam lazım?

eagle_10 said:
Ben lehlerin tüm topraklarını ele geçirdim , ordularınıda yendim ancak bu radzwill kral olmadı nasıl olucak ne yapmam lazım?

lehistan artık yok diye bi uyarı geldimi

Ya usta ben Radziwilli başa geçirdim Kral Oldu. Kiev görevini aldığımda hemen gidip kuşattım aldım ama Radziwill i bulamadım(Gurupta'da Yoktu) krallığın başına geçti şimdi ne Karagürzden bahsediyor ne Kievle ilgili birşey görevler listesindede hala Karagürz'ün Sırrı Ve Kiev Zaptı Var  :???:

Oğuz Khan said:
Ya usta ben Radziwilli başa geçirdim Kral Oldu. Kiev görevini aldığımda hemen gidip kuşattım aldım ama Radziwill i bulamadım(Gurupta'da Yoktu) krallığın başına geçti şimdi ne Karagürzden bahsediyor ne Kievle ilgili birşey görevler listesindede hala Karagürz'ün Sırrı Ve Kiev Zaptı Var  :???:

radziwill ilk aldığınız şehirde yada kalade oraya gittiğinizde lordun kabul salonuna cık dediğinizde radziwill i karşınızda bulacaksınız

Ömer Yiğit said:
Merhabalar bu barabash nereden bulacaz kardeş! şehirleri kaleleri gezdim hala bulamadım!
Kardeş hanlardakı yolcualra soracaksın onlar sana söylecek taht talibinin yerini öğrenmek istiyoruma tıkla

Back
Top Bottom