Karım beni aldatıyor mu?

Users who are viewing this thread

Beyler trajikomik bir olay var, evlendim, karım abagai şehrimde vali, başka bir lord benim kalemde avluda abagai ile birlikte, ben seferdeyken karın hamile diye uyarı geldi daha karımın elini bile tutmadım, aklıma kötü şeyler geliyor ne yapmam lazım(!)

3 Kale Feth ettim, 2 yıl karımı görmedin 3 çocuk olmuş. Hayır tamam ben yoktum, aldattın falan ama ikizde olmadan 2 yılda 3 çocuk fena. Bu konuyu bende sormak istiyordum iyi oldu. Bir hata mı acaba?

3 Kale Feth ettim, 2 yıl karımı görmedin 3 çocuk olmuş. Hayır tamam ben yoktum, aldattın falan ama ikizde olmadan 2 yılda 3 çocuk fena. Bu konuyu bende sormak istiyordum iyi oldu. Bir hata mı acaba?
Hata değilde, şu an çocuk yap diye bir seçenek olmadığı için rastgele atanmış

Bende oyun zamanıyla 1 ay evvel evlendim de çocuk muhabbeti gerçekteki gibi 9 ay mı ?

Eee bu kadın ne zaman doğuracak yaw inş kısır mısır değilizdir yıkılırım
galiba 3 mevsim geçince doğması lazım sonra da 18 yıl beklemen gerekiyor oyun içinde yetişmesi için. 18 yaşından sonra yanına alabiliyorsun veya lord yapabiliyorsun sanırım companionları birlik yaptığın gibi

Back
Top Bottom