-Kapandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Freyja said:
Sanırsam skor 10-5 olmuyordu canım. 11 olacak o. Hani 16 round oynuyoruz ya işte o yüzden...
yanlış yazılmış bunda büyütülecek ne var ki bu tür konuları ileti göndererek özelden söyleyebılırsınız  :roll:

-AZAP- said:
Hayırlı olsun :smile:
Teşekürler Azap  :wink:

HunBegi said:
Hayırlı olsun
Saol Emre Abi

' Felon said:
Başarılar .
Teşekürler

Sayfadaki Tüm Yorumlar İçin Teşekür Ederiz

Öncelikle herkese selamlar, daha geçen gün taleworlds forumunda oyun hile dolmuş artık oynanmaz diyip oyunu bırakıp, 1 hafta sonra yeni klan açan tayfa değilmisiniz siz? Öylesine geziniyordum bu gün bir de ne göreyim klan liderinizin steam resimlerinde oto blok kullandığını gördüm. O kadar sözden sonra hile kullanmanız utanç verici olmalı, başarılar.

isybmB5.jpg

Tom Cornelius said:
Öncelikle herkese selamlar, daha geçen gün taleworlds forumunda oyun hile dolmuş artık oynanmaz diyip oyunu bırakıp, 1 hafta sonra yeni klan açan tayfa değilmisiniz siz? Öylesine geziniyordum bu gün bir de ne göreyim klan liderinizin steam resimlerinde oto blok kullandığını gördüm. O kadar sözden sonra hile kullanmanız utanç verici olmalı, başarılar.

isybmB5.jpg
Abi autoblockla bile maç kazanamıyorlar... 

Freyja said:
Tom Cornelius said:

isybmB5.jpg
Abi autoblockla bile maç kazanamıyorlar...
eeee olsun sonuçta biryerden baslamak gerek ilerde aim bot wall flanda indirirler o hilelerin yaninda biraz da yetenekleri varsa mac kaybetmezler :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom