[Kapandı] Rv - The Route Of Victory

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Master_Archer said:
Bu adam eski Rv'yi nerden bilecek allah aşkına foruma yeni üye olup klan açmış işte hem günde 20 tane klan açılıyor ona benzemese başkasına benzer kasmayın fazla yani bunları düşünerek yaptığını sanmıyorum.
Çok doğru söylüyorsun kardeşim bazı insanlar galiba biraz ön yargılı neden özel olmak varken birine özenelim ki ?? Ben cidden o klanın varlığından haberdar değildim sayenizde oldum bazı insanlar sataşacak yer arıyorlar tatlı dil yerine sivri dili seçiyorlar buda açıkcası bizi üzüyor :sad:

Sacrament said:
Master_Archer said:
Bu adam eski Rv'yi nerden bilecek allah aşkına foruma yeni üye olup klan açmış işte hem günde 20 tane klan açılıyor ona benzemese başkasına benzer kasmayın fazla yani bunları düşünerek yaptığını sanmıyorum.
Çok doğru söylüyorsun kardeşim bazı insanlar galiba biraz ön yargılı neden özel olmak varken birine özenelim ki ?? Ben cidden o klanın varlığından haberdar değildim sayenizde oldum bazı insanlar sataşacak yer arıyorlar tatlı dil yerine sivri dili seçiyorlar buda açıkcası bizi üzüyor :sad:

Takmayın kafanıza

@Sacrament,beni baştan sona yanlış anladın.Ben sadece "böyle bir klan var bilginize" demek istedim,genel kültür açısından.Kötü bir amacım yoktu yani,klanında başarılar.

@Degrave,her bi' boka atlamana gerek yok.

Nautilus sana bir şey mi söyledim? Hayır. Ne diye atlıyorsun, aldırma dedik adama. Gelipte buradan artistlik yapmalayım. Bizim de ağzımız, elimiz var. Biz de yazarız, konuşuruz. Forum ortamı burası, o yüzden biz dilimizi tutuyoruz. Eğer benimle alakalı bi' problemin varsa pm at anlat çözelim, steamden ekle konuşalım. Eğer yoksa boş konuşmayalım.

Sacrament said:
Master_Archer said:

Yanlış anlaşıldıysak özür dilerim. Maksadım "önceden böyle bir klan vardı." demekti. Kirlettiğim için ayrıca kusura bakmayın. Başarılar. :smile:

Nautilus said:
@Sacrament,beni baştan sona yanlış anladın.Ben sadece "böyle bir klan var bilginize" demek istedim,genel kültür açısından.Kötü bir amacım yoktu yani,klanında başarılar.
Eyw. kardeşim doğrudur yanlış anlamış olabilirim :smile:

Mysterion said:
Sacrament said:
Master_Archer said:

Yanlış anlaşıldıysak özür dilerim. Maksadım "önceden böyle bir klan vardı." demekti. Kirlettiğim için ayrıca kusura bakmayın. Başarılar. :smile:
teşekkürler :smile:

Chake'in sancağını çalışmalarınız olarak koymasanız onun başlığını sancak olarak değiştirirseniz emek hırsızlığı gibi görünmesin.

Montewar said:
Chake'in sancağını çalışmalarınız olarak koymasanız onun başlığını sancak olarak değiştirirseniz emek hırsızlığı gibi görünmesin.
haklısın kardeş bi arkadaşdan atmıştık öyle kaldı hemen değiştirelim :smile:

E.X.E.R.E.X Klandaki üyelerin rahatsızlığından ve bunu bir çok kez tekrarladığın için ve klan içinde huzursuzluk çıkardığı için klandan uzaklaştırılmıştır..E.X.E.R.E.X'e gelecek Warband hayatında başarılar dileriz..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom