[Kapalı] WTF Persistent World MOD Sunucusu (Map fixlendi hazır)

Yeniden bir gün belirlenip oynansınmı?

• Evet

Votes: 63 73.3%
  • Hayır

Votes: 4 4.7%
  • Server native olsun

Votes: 19 22.1%

• Total voters
    86

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Olsada gelme sen, aynı rekte olduğumuz halde beni öldürüp silahımla atımı aldın hemde 2 kere :evil:

egovic said:
Olsada gelme sen, aynı rekte olduğumuz halde beni öldürüp silahımla atımı aldın hemde 2 kere :evil:

o zaman herkes bikmisti suyu cikmisti oyunun.
hem sen kimsin ki bana gelme diyosun, sen ne saniyon kendini?? artislik yapma, banada emir verme bi daha.
neyse, kizistirma ortaligi.

sabvator said:
egovic said:

hem sen kimsin ki bana gelme diyosun, sen ne saniyon kendini?? artislik yapma, banada emir verme bi daha.

Emrin olur agam

sabvator said:
egovic said:

Niye Hemen Kürkün Kabarıyor.Artislik Senin Yaptığın Hacı.Geyiğine Muhabbet Yapıyor Adam.Sizinde Kürkünüz Kabarıyor Hemen

Tamam ben diger bildiginiz, ya da gordugunuz haysiyetsiz insanlardan degilim, ozur dilerim kaba davrandiysam ama kibarca soyluyorum bana bir daha emir verme. Illa da cevap vermek zorunda degilsin bana, uzatmaya gerek yok.

sabvator said:
egovic said:

sabvator sana ne oluyor artist ben bu herifle önceden tartışmıştım zaten server wtf nin istediği kuralları koyar sende bu kurallara uymak zorundasın

Sensin lan artis, baskalarinin avukatligini mi yapiyorsun sen, ben yukarda ozur diledim eger kor degilsen iki post yukari bak. Aramiza da girme ben ozur diledim ondan da boyle bir cevap bekliyorum. Ben den ozur dilemesede agir dan alip, tamam kapandi konu demesini bekliyorum, sen ne diye atliyorsun sazan gibi? Seni ilgilendiren bir mevzuyat yok burda, kendini eglendirip baskalarinin gozune girmek icin artislik yapmayi birakta, kendine ve iki post yukari bak :wink: Olayi bitirdim ben senin alakan olmamasina ragmen hoplatma konuyu tekrar. Benle onun arasinda olan bir sey bu ve de herkes burada benim haksiz oldugumu soyledi, bende tavrimi takinip ozur diledim, dilemese miydim? Araya atlamadan once bir dusun tamam mi?!? Onlarin server i oldugunu da biliyorum, kor degilim, hata yapar insan ben de orada hapa yapmissam affola, ozurumu diledim, bu yazida bile on defa ozur diledim dedim. Bilmiyorum artik her halta atlayan kafan algilaya bildimi....

Cioss said:
Beyler TTnet OYUNmatik ile moda girince yüklenirken kapanyor e RGL Hatası veriyor. TTnetin lgosunu yükleyememiş sanırım?

Böyle olacaksa, nativeye devam diyorum.

ya modu oynucak gitsin 22nd'de oynasın yok kasıyo şöyle böyle diyosa gitsin  CoR_Hethwill_Khan 'ın serverı var orada oynasın kasmaz..

Serverımız native olsun bıktım artık elalemin serverını doldurmaktan.  Kendi modumuzu oynıyalım

Dogo_Argentino said:
ya modu oynucak gitsin 22nd'de oynasın yok kasıyo şöyle böyle diyosa gitsin  CoR_Hethwill_Khan 'ın serverı var orada oynasın kasmaz..

Serverımız native olsun bıktım artık elalemin serverını doldurmaktan.  Kendi modumuzu oynıyalım

Bende native olması konusunda katılıyorum.  :wink:

Ben gelirim. İsteyen olursa, ''Persistant World'' mod sayfasını türkçeye çevirebilirim .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom