Resolved Kale Çevresinde Toplanan Bug'da Kalmış Topluluk

Users who are viewing this thread

Gokturkler

Recruit
Kendi ordum'dan olan birliklerin oraya gidince sıkışıp kalmasından dolayı oyunda problem yaşıyorum, devam edip başkalarını ikna edip orduma katınca onlar dahi oraya gidip sıkışıyorlar, o bölgede savaşta olan aseraylılara,güneylilere karşı savaşlarında yardım etmek istediğimde ise oyun beni atıyor. Ordumu toplayıp sefer düzenleyemediğim içinde kimseyle savaşa giremiyorum karşı taraf hep benden kat kat güçlü oluyor bundan dolayı ve oyun çıkmaza girdiği için oynayamıyorum.
Video

Sahel Kalesi içerisinde kalan Patyr (idam edildiği halde) oyunu oynanamaz kötü bir duruma sokuyor. Ne zamandan beri bunun için bir çözüm ve cevap bekliyorum...Kuzey imp. ile savaşa girdiğimde benim askerlerim o bölgeye gidip sıkışıp kalıyorlar.Not;Bir kaç defa savaşa girip barış yapıp düzelttim ama artık oda yemiyor kurtaramıyorum bu durumdan,her savaşa girdiğimde aynı şey oluyor ve şuan kuzey imp. barış halinde olmama rağmen ölü olan Patry'in birliğiyle savaş durumunda.
Sıkışma Hali
Zf5dF9.png

Sıkışmaya neden olan idam edilmiş Patyr.
mF7hGj.png

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom