Kabus22

Users who are viewing this thread

oguzcan

Kabus22 Türk oyun sektörünün bizelere sunduğu yeni bir oyun. Dün sabah vestel bayine cd'sini almak için 2 nala koştum. alırken biraz çekindim ama oynayınca çok kıyak bir oyun olduğunu anladım. Kızkulesi ve yerebatan sarnıcı gibi tarihi mekanlar oyunu en güzel yüzüyle bize yaklaştırıyor. saat 2'den 10'a kadar oynamışım. Geçen zamanı anlamadım bile. Moun&Blade dahi bu oyundan sonra gözümde küçüldü. ALırken bu kadar iyi bir oyun olacağını hiç sanmıyordum ama harikaymış... Herkese tavsiye ediyorum...

Ben de alıp oynadım, ilk açtığımda atmosfer beni korkuttu ;ama 2 günden sonra beni korkutan yaratıklar ve mermisizlikti.İnzar'lı bölüme bir türlü ulaşamadığım için de kafayı yiyeceğim.Benim sevdiğim oyun türü korku/macera olmadığı için pek sevemedim, yine de aferin yapımcılarına diyebiliyorum ve vakit oldukça oynuyorum.

@Oğuzcan:Sen Kabus 22 Mount&Blade'den daha mı iyidir diyorsun.Aslında iki oyunu kıyaslamak  oldukça zor bence.İkisi de ayrı ayrı güzel
Not:Bu oyun benim gözümde M&B'yi büyüttü.(Amacım polemik değil :wink: )

Şşş, noluyo bakiim M&B'den iyi falan? Olmaz öyle şey. M&B'nin yeri ayrı, diğer oyunlarınki ayrı.  :mrgreen:

İncelediğim kadarıyla biraz Silent Hill tadında bi oyun yapmışlar. Açıkçası ben de pek iyi bir şey beklemiyorum ama şimdi merak ettim biraz. Kaç lira acaba?

Kharia said:
İncelediğim kadarıyla biraz Silent Hill tadında bi oyun yapmışlar. Açıkçası ben de pek iyi bir şey beklemiyorum ama şimdi merak ettim biraz. Kaç lira acaba?
Bence Resident Evil'i biraz andırıyor.(Menüler, envanter vs.)

Kerosima bence bir an önce İnzar'lı bölüme gelmeye çalış. :grin: Orada oyun resident evildan PoP a dönüşüyor.Gerçekten süper kombolar var.Bi de büyü faktörü(İnzar'la büyü yapabiliyorsunuz) oyuna acaip zevk katıyor.(Ben EGM nin verdiği eski versiyonunun demosunda gördüm yeni versiyonda değiştirilmiş olabilir.)

Evet, gerçekten çok güzel oyun Kabus22.Ben oynadım dün gece bitirdim.M&B ile hiç karşılaştırmam aslında çünkü ikiside farklı türde oyunlar hemde ikisininde yeri benim için ayrı.Bu arada oyunu herkese tavsiye ediyorum, Vestel bayiilerinde satılıyor...Oyunu 30 YTL den yüksek fiyata satanları Kabus22'nin sitesine yazarak şikayet edebilirsiniz, aynı zamanda oyundan ellerinde hala bulunmayan VEstel bayiiilerini.

Back
Top Bottom