[K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Kim şampiyon olur?

• Alpha

Votes: 9 23.7%
  • Caranoob

Votes: 5 13.2%
  • Kingstonn

Votes: 4 10.5%
  • Yuzarsif

Votes: 15 39.5%
  • (gönüllerin şampiyonu blackdead)

Votes: 5 13.2%

• Total voters
    38

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Horac said:
Hepreai said:

Maç 7-0 hükmen Heprai lehine verilmiştir sebebi , KalradyaFatih'in oto blok kullanmasından yüksek şekilde şüphelenememizdir. Maç esnasında birden çok kişi tarafından aynı düşünceye sahip olunup gerek duel sonrası ve anında da tetkitler yapmılmış bulunmakta. Tarafamızca düzenlenen herhangi bir turnuvada kendini kanıtlamadığın sürece bulunamayacaksın.

Olurda hepmizi yanılmışızdır , Heprai zaten 7-4 yenmiş bulunmakta..
Katılıyorum

Horac said:
Hepreai said:

Maç 7-0 hükmen Heprai lehine verilmiştir sebebi , KalradyaFatih'in oto blok kullanmasından yüksek şekilde şüphelenmemizdir. Maç esnasında birden çok kişi tarafından aynı düşünceye sahip olunup gerek duel sonrası ve anında da tetkitler yapmılmış bulunmakta. Tarafamızca düzenlenen herhangi bir turnuvada kendini kanıtlamadığın sürece bulunamayacaksın.

Olurda hepmiz yanılmışızdır , Heprai zaten 7-4 yenmiş bulunmakta..
+1

oyun oynamak faydalı bişey olsaydı 1 saat once gurur duycaktım ne güzel blok yapmışım herkes otoblok dedi diye  :grin:
oto blok olsaydım

nord yerine vaegir olup winged mace alırıdm. hem daha ucuz hemde vurdumu düşürüyor. nasıl olsa kalkan derdimde yok. bastımı bloklardı. winged mace kalkanla birlikte oynanmıyor. yarım saniyelik kalkan açma kapama anında adam s ye basınca erimden çıkabiliyor
bolbol tekme atardım. nasıl olsa kendi kendine bloklardı.

bu oyunda sadece 3 kere tekme atabildim 1 i isabet etti. ama ondada kılıçla vuramadım. çünkü hassasiyet sona yakın diye tepeden vururken ıskaladım.

s kırmak diye 2017cilerin  bi tabiri vardır. son zamanlarda çoğaldı bu tabir.
s ye basınca ve zırh hafif olunca (buna sebepte zırh almadım, basit kalkanlar ve 190 lık balta alıp zırh fiyatını telafi edebilirdim) karakter hızlıca geri gider ve karşı tarafın hareketleri daha rahat anlaşılır. karşı kafasını sağa çevirirse direk o tarafa kılıç bloklanır. karşı taraftan once bloklanılmış olur. tabi karşı taraf s tuşundan bi haber ve "ben proyum keserse hiledir aaa" kafasında olursa benim neden hep s kırdığımı anlamaz ve bloklanınca" aaa hile" diye bağırır.

rastgele kılıç savurmaktan çok rastgele blok yapılınırsa ve mantıklı bloklar yapılnırsa karşı vursa dahi ya o tarafa blok yapılmıştır ona gelmiştir. yada 1.158 de gelen chambering olayı gerçekleşmiştir. ting diye ses gelir.  karşı taraf vururken kılıca hücüm edilirse yine bloklanmış olunur.

oto blok açıksa kalkana para verilmez. winged mace alınır

hassasiyet fullenirse bu saçma bloklamalar ve savurmalar blok şansını artırır. bi kaplumbağa olmak var, bide çita olmak var.

otoblok açıksa 7 0 kazanılır, babannem bile kazanır. niye 7 4 yenileyim.  7 4 yenilmemin nedeni bu blok olayının artırmamdı. blok yapmaktan vuramadım son ellerde. ikinci bir neden de kucakta oynamam olabilir. laptop kuçağımda mouse padde klavyenin sağı üstündeydiı. mausu klavye üzerinde gezdirmemdi.
1374 tamı tamına saatim var niye ilk defa auto diyen çıktı? turnuva nedeniyle güzel blok yapmammı yoksa mausu fullemem sonucu bloklar doğru denk gelirken  yakın mesafede fake atamamammı?

şimdi autoblok olayını araştırıyorum. fiyat uygun olursa 2 günlüğüne oto alıp horac scepion ve bunu çağırcam. tabi oto olduğumu belirterek.  legalse oto satanlar bana pmden ulaşsın.

Bayıltıcı silah yasak :smile: Ayrıca otoblok olmadığını, otoblok kullanarak kanıtlamaya çalışmak yanlış.Otoblok olduğunu kabul etmemen normal.Büyük şüphemiz var dedik, %100 auto blocksun demedik.Her neyse, oynadığın için teşekkürler.

Thomena said:
https://hizliresim.com/7DpqLL  Cidden kolaydı ya baya easy elim kırılmadı.
https://gyazo.com/3a5159ed41b7bd431eba5f0958b4454b  Hahaha 7 de ban attı                            Ez

kalradyafatihi said:
oyun oynamak faydalı bişey olsaydı 1 saat once gurur duycaktım ne güzel blok yapmışım herkes otoblok dedi diye  :grin:
oto blok olsaydım

nord yerine vaegir olup winged mace alırıdm. hem daha ucuz hemde vurdumu düşürüyor. nasıl olsa kalkan derdimde yok. bastımı bloklardı. winged mace kalkanla birlikte oynanmıyor. yarım saniyelik kalkan açma kapama anında adam s ye basınca erimden çıkabiliyor

bu oyunda sadece 3 kere tekme atabildim 1 i isabet etti. ama ondada kılıçla vuramadım. çünkü hassasiyet sona yakın diye tepeden vururken ıskaladım.

s ye basınca ve zırh hafif olunca (buna sebepte zırh almadım, basit kalkanlar ve 190 lık balta alıp zırh fiyatını telafi edebilirdim) karakter hızlıca geri gider ve karşı tarafın hareketleri daha rahat anlaşılır. karşı kafasını sağa çevirirse direk o tarafa kılıç bloklanır. karşı taraftan once bloklanılmış olur. tabi karşı taraf s tuşundan bi haber ve "ben proyum keserse hiledir aaa" kafasında olursa benim neden hep s kırdığımı anlamaz ve bloklanınca" aaa hile" diye bağırır.

rastgele kılıç savurmaktan çok rastgele blok yapılınırsa ve mantıklı bloklar yapılnırsa karşı vursa dahi ya o tarafa blok yapılmıştır ona gelmiştir. yada 1.158 de gelen chambering olayı gerçekleşmiştir. ting diye ses gelir.  karşı taraf vururken kılıca hücüm edilirse yine bloklanmış olunur.

hassasiyet fullenirse bu saçma bloklamalar ve savurmalar blok şansını artırır. bi kaplumbağa olmak var, bide çita olmak var.

otoblok açıksa 7 0 kazanılır, babannem bile kazanır. niye 7 4 yenileyim.  7 4 yenilmemin nedeni bu blok olayının artırmamdı. blok yapmaktan vuramadım son ellerde. ikinci bir neden de kucakta oynamam olabilir. laptop kuçağımda mouse padde klavyenin sağı üstündeydiı. mausu klavye üzerinde gezdirmemdi.
1374 tamı tamına saatim var niye ilk defa auto diyen çıktı? turnuva nedeniyle güzel blok yapmammı yoksa mausu fullemem sonucu bloklar doğru denk gelirken  yakın mesafede fake atamamammı?

şimdi autoblok olayını araştırıyorum. fiyat uygun olursa 2 günlüğüne oto alıp horac scepion ve bunu çağırcam. tabi oto olduğumu belirterek.  legalse oto satanlar bana pmden ulaşsın.
Oto blok açınca iyi oynamıyorsun ki sadece karşında kini kanser ediyorsun  :facepalm:

kalradyafatihi said:
oto blok olsaydım

Blok tutmakla tekmenin ne alakasi var anlamis degilim. S kirmak 2017cilerim tabiri degil. Winged mace daha hizli ve baltayla erimi ayni. Mouse hassasiyetinin hizli olmakla alakasi yok. Otoblok al 7-0 kazan oyunu birakirim derdim ki 7-4 kaybetmissin. 1317 saatten tek anladigim otoblok adamin oyunda hizli gelismesini yavaslatiyo. Ama yanlis anlama %100 otobloksun demiyorum.

Furkhan said:
Impheatus - Feodras

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/955214984629206474/72B63D4D25369A6DDB0206FDBE92DE428C35D780/
Onaylandı

Turnuva sunucularına baktığımda TR_Ant ve TR_Dremora görüyorum.WYL1'de olan Horac'ın hakemlik yaptığı Yuzarsif-Heprai düellosunda sunucuya girdim bana çıkmamı söylediler.Ben buranın turnuva sunucusu olmadığını istersem izleyebileceğimi söyledim.Horac'ın bana dediği şey ''Annenemi söveyim illa çık sunucudan''oldu ben buranın turnuva sunucusu olmadığını izleyici istemiyorlarsa Tr_Ant veya TR_Dremora geçebileceklerini söyledim yine cevabı''S*ktir Git''oldu.

Horac'ın bu tavrından dolayı turnuva admini olmasının tekrar göz geçirilmesini istiyorum.

Herhangi bir varsayılan sunucu yoktur (eğer isterseniz TR_Ant'ı kullanabilirsiniz.) , eğer herhangi bir sunucuda yöneticiliğiniz varsa rakibiniz ile düelloyu yapabilirsiniz.

BlackDead 7 - 5 Pierro

20180831213859_1.jpg

gfs, güzel düelloydu.Videosunu da çektim belki daha sonra uploadlarım.

Franz Joseph said:
Herhangi bir varsayılan sunucu yoktur (eğer isterseniz TR_Ant'ı kullanabilirsiniz.) , eğer herhangi bir sunucuda yöneticiliğiniz varsa rakibiniz ile düelloyu yapabilirsiniz.
Black Dead said:
yusuforever said:
Yuzarsif 7 - 2 Hepreai
Onaylandı, Elemeler maçları yapılmaya başlanabilir.
Yuarvi said:
Turnuva sunucularına baktığımda TR_Ant ve TR_Dremora görüyorum.WYL1'de olan Horac'ın hakemlik yaptığı Yuzarsif-Heprai düellosunda sunucuya girdim bana çıkmamı söylediler.Ben buranın turnuva sunucusu olmadığını istersem izleyebileceğimi söyledim.Horac'ın bana dediği şey ''Annenemi söveyim illa çık sunucudan''oldu ben buranın turnuva sunucusu olmadığını izleyici istemiyorlarsa Tr_Ant veya TR_Dremora geçebileceklerini söyledim yine cevabı''S*ktir Git''oldu.

Horac'ın bu tavrından dolayı turnuva admini olmasının tekrar göz geçirilmesini istiyorum.
Franz Joseph said:
Teşekkürler, herhangi bir varsayılan sunucu yok.Yani düello hangi sunucuda ise o sunucu resmi kabul edilir.Hakem ile kişisel kavganın turnuva ile alakası yoktur.
Yuarvi said:

Sana kibar bir şekilde  defalarca rica ettim zorluk çıkarınca hakettiğin dili kullanmak zorunda kaldım böyle yazman hoş olmamış. Kişisel olan sorununu burda açarsak fazlasıyla zararlı çıkarsın but zaten şov yapmaya gerek yok. Burdanda uzatmayalım daha fazla

Yuarvi said:

+1
Ben oynarken 3-4 yabancı izleyici olarak geldi. Sonra scepion enver pasha ve birileri daha gelip grup olarak daldılar. "İşinme gelince kovarım işime gelince salarım" diyorsun horac.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom