Kız Tavlama Taktikleri

Hanımcılık mı? Alphalık mı?

• Hanımcılık

• Gerektiği Kadar Hanımcılık

• Alphalık

• Gerektiği Kadar Alphalık

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

bu ne temalı komedya mı

Dünyada 1000 çeşit kız var. Ödev mi yapıyorsun babacım, ne öyle hazır şablonla kız düşürmek :grin: Dobralığım için özür dilerim ama bir boka yaramaz burası. Eğer aklındaki kızı elde etmek istiyorsan ona göre davranacaksın, gidip de kıza elimde bu taktik var diye yok bir ileri üç buçuk geri yaparsan hem kızdan olursun hem de kızın çevresinde angut diye adını çıkarırsın. Kafanızı karıştıran durumları ilişki başlığına yazın, taktiği varsa orada konuşulur açıklanır da zaten. ama yapmayın arkadaşlar bu böyle oturup Mümin Sekman kitabı gibi başlık altında derlenecek bir şey değil:grin: Derlenirse de etkisi o kadar olur zaten.

Last edited:
Kız nasıl tavlanmaz buradakileri okuyun ve söylenilenleri yapmayın kesinlikle tavlarsınız. :lol:
Konunun zaten ciddi bir şekilde açılmadığını buraya bir şeyler yazan herkes biliyordur diye düşünüyorum. O yüzden bir şey demeyeceğim.
Nereden çıkarttılar ya yok Alfa mısın yoksa Beta mısın, şu son 2-3 yılda hortladı valla hiç gerek yok böyle şeylere :smile:
Haklısınız Generalim :grin:
Eğer bu taktikler ile kız düşürdüyseniz teşekkürler kısmına Mangudaii yazmak zorundasınız. (!)
:grin:
bu ne temalı komedya mı

Dünyada 1000 çeşit kız var. Ödev mi yapıyorsun babacım, ne öyle hazır şablonla kız düşürmek :grin: Dobralığım için özür dilerim ama bir boka yaramaz burası. Eğer aklındaki kızı elde etmek istiyorsan ona göre davranacaksın, gidip de kıza elimde bu taktik var diye yok bir ileri üç buçuk geri yaparsan hem kızdan olursun hem de kızın çevresinde angut diye adını çıkarırsın. Kafanızı karıştıran durumları ilişki başlığına yazın, taktiği varsa orada konuşulur açıklanır da zaten. ama yapmayın arkadaşlar bu böyle oturup Mümin Sekman kitabı gibi başlık altında derlenecek bir şey değil:grin: Derlenirse de etkisi o kadar olur zaten.
Az önce arkadaşa cevap verdiğim gibi, zaten konunun ciddi bir yanı yok. Klişe şeylerle de geçiştirilebilir bir şey. Kendiniz olun yeter deyip geçebilirdim biraz detaylandırdım sadece.

Hmm konunun konseptini anladım ama söylemeden edemicem. 'taktikler' dediğimiz şey 10 üzeri 8 erkeklerden umudu kesmiş kızlara uygulanan algısal şeyler sanırım. Taktiklere ihtiyacı olmadan kız tavlamak daha önemli sanırım.

Hmm konunun konseptini anladım ama söylemeden edemicem. 'taktikler' dediğimiz şey 10 üzeri 8 erkeklerden umudu kesmiş kızlara uygulanan algısal şeyler sanırım. Taktiklere ihtiyacı olmadan kız tavlamak daha önemli sanırım.
Yani tabii ki bence kız tavlamanın belirli bir taktiği yoktur. Bir insan sen neysen seni öyle sevmelidir. Yine işin sonu klişeliğe gittiği için daha yazmayacağım :grin:

bu ne temalı komedya mı

+1 Kişiye göre değişir hepsi.

Back
Top Bottom