iyi niyet kazanma

Users who are viewing this thread

phsicophat

Recruit
kalelerde bulunan lord eşlerine iyi niyetinizi kazanmak için yapabileceğim bişey war mı diyorum ama şu an bi fedaiye ihtiyacım yok diyolar sürekli biri bile görev vermedi sorun ne acaba??

Leydilerin verdikleri görevler genelde lordu kurtarma görevidir.
Kocası düşman krallıkta esir düşmüşse onu kaçırman yada yerine geçmen için görev verir.

Burada warbanddaki görevler var.

espiri niyetine olacak biraz ama mantıklı deil mi elin kadını senle niye samimi olmak istesin evi barkı soylu kocası var  :grin:

ben de sorayım arkadaşlar evli bir soylu eşine gidip arenadaki zaferimizi armağan edip onla aramızı geliştirebiliyormuyuz? belki böyle yaparsak işe yarar

Yenisin, ama geçen ayın konularına mesaj atmak zorunda değilsin, ve yapmamalısın.

ben forumu bayadır takip ediyorum sadece üye değildim. üye olunca ilgimi çeken konulara yazayım ve cevap alayım istedim. neden geçen ayın konularına msj atmayayım ki? kapatıcaksanız atmıyım yazdıklarımı silerim isterseniz

benim sarayımda lordumun karısına sordum bir lord iftira attı dedi  sadece lord kurtarma değil

anladığım kadarıyla kendi eşimiz yada zaferimizi armağan ettiğimiz kur yaptığımız kızlar dışında kadınlarla bi alakamız olmuyo. bir soyluyla aramdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek istiyorum seçeneğini nası kullanıcaz o zaman anlamadım

Leydilere ailelerinden biri esir düştüğünde gitmeyi deneyin, o zaman büyük ihtimalle görev verecektir.

Back
Top Bottom