[IYI] Kayi Beyliği - Pasif - Yeniden Diriliş!

Users who are viewing this thread

Sgt.Frost said:
Hayırlı olsun.

Sağol yiğidim :smile: Beklerim senide.

Yild said:
Hayırlı Olsun

Teşekkür ederiz.

Zedize II said:
GOOD LUCK BROTHER!

Thank you sebastian! :wink: :smile:

HunBegi said:

gg :smile:

Black Dead said:
Başarılar beyim

Sağol yiğidim.

HyperCharge said:
Hayırlı olsun, Native'ye sıçramışınız.  :grin:

Aynen paşam :smile:

Vicente said:
Başarılar.

Teşekkür ederiz.

Welsh Rebel of Cymru said:
good luck ^^

Thank you brother.

Vaness said:
Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim :smile:

Okeanos said:
Başarılar Shep Büyümek Dileğiyle - HFGaming Oyuncu Topluluğu Tarafından

Teşekkür ederim kardeşim :smile:

NavY said:
SA KARDES BASARILAR BB

Aleyküm es-selam teşekkür ederim kardeşim :smile:

Efe Karacar said:
Warband Yaz Ligine bekleriz!
https://forums.taleworlds.com/index.php/board,405.0.html

Anladım, üyelerimizle ilgili bir bilgilendirme yaptıktan sonra katılabiliriz belki.

Harlekkuen said:
Söğütlüyüm otomatikman girebiliyor muyuz ? :lol:

Bekleriz elbette :smile: Başvuru yapabilirsiniz.

Crimsonxd said:
Başarılar dilerim.

feagle81 said:
Başarılar

Ceviz Bey said:
Üye listesi değişik.

Üyeler genel olarak olduğu için bazıları dizi ve tarihten esinlenerek ve bazıları ise 82nd Alayda olan isimleriyle girerek katıldılar.

Black Dead said:
Neden Gündoğdu ve Sungurtekin yok :/

Var paşam :smile:

Sir Rivenal said:
Masallah.

Eyvallah! :smile:

Scoutie said:
Başarılar dilerim sayın Süleyman Şah.

Sağol yiğidim :smile:

Black Dead said:
•IYI_Kayra_Alp
•IYI_Ned_Alp

2 kere yazılmış.

Düzeltildi, teşekkürler.

İlk eğitim ve antremandan görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.

#IYI - KAYI

7vD2zW.png

CarelessWarrior said:
Alınmayın ama dizi izleyip klan açmışsınız gibi geldi bana.
Büyük bir napolenic wars topluluğu zaten bu klan.

Xlasis said:
Böyle bir beyliğe katılmak isterim size nereden ulaşabilirim?

Klana troller gelemez..

CarelessWarrior said:

Bu doğrudan 82nd Alay T.O.Y.'da kişilerin verdiği isimlere yönelik olarak oylandı ve bu kabul edildi dostum, ve Kayı Beyliği'ni diziyi izleyipte açsak ne olacak sonuçta çok iyi tutuyor, hem diğer roleplay modlarında hem diğerlerinde bu ismi kullanacağız.. Teşekkürler.

Black Dead said:
CarelessWarrior said:
Büyük bir napolenic wars topluluğu zaten bu klan.

Açıklama yaptığın için ve hatırlattığın için teşekkür ederim kardeşim :smile:

Cidden anlamıyorum ekibiniz çok iyi oyunculardan oluşuyor WYL de büyük ihtimal kazanırdınız WYL'yi geçtim ECS ve ECL'yi de kazanırdınız ama neden katılmadınız anlamış değilim belkide yeni kurulduğunuzdandır fakat NW modülünde birbirinizi tanıyorsunuz. Anlamış değilim warband camiasındaki en iyi klanın böyle turnuvalara katılmamasını. (galiba katılma isteğim reddedildi ama ben yine katılmak istiyorum almalısın bence beni)

bu arada klan değil beylik diyeceksiniz oluşumda değil BEYLİK LAN BEYLİK KLAN DEĞİL

Xlasis said:
Cidden anlamıyorum ekibiniz çok iyi oyunculardan oluşuyor WYL de büyük ihtimal kazanırdınız WYL'yi geçtim ECS ve ECL'yi de kazanırdınız ama neden katılmadınız anlamış değilim belkide yeni kurulduğunuzdandır fakat NW modülünde birbirinizi tanıyorsunuz. Anlamış değilim warband camiasındaki en iyi klanın böyle turnuvalara katılmamasını. (galiba katılma isteğim reddedildi ama ben yine katılmak istiyorum almalısın bence beni)

bu arada klan değil beylik diyeceksiniz oluşumda değil BEYLİK LAN BEYLİK KLAN DEĞİL
anlamış değilim...

Black Dead said:
Xlasis said:

anlamış değilim...

Bu konu yerini lütfen bu şekilde sohbetlerle meşgul etmeyiniz, Klan değilde Beylik hatırlatması yaptığın için teşekkür ederim :smile:

Clanın Kaliteli Ve Güçlü Oyuncuları Var İşlerini Profesyonel Yapıyolar Clanın Başarılarının Devamını Bekliyoruz

Back
Top Bottom