Insurgency: Sandstorm

Users who are viewing this thread

Onu boşverinde aranızda squad'ı bilen var mı ? Oyun git gide ona dönüyor gibi geldi bana. Squad da baya matrak bir Türk kitlesi var, emp ile canlı bomba falan yapıyolar. Türkçe facebook sayfası var bir göz atın derim.

Ben oyunun konusunu beğendim açıkçası, güncel savaşlarda geçen oyun pek görmüyoruz. Suriye'de geçen bir oyunda da Rejim'i veya cihatçıları ana karakterin tarafı yapacak halleri yoktu herhalde. :razz:

Yalnız Suriye laf geçti mi ki? Dikkat etmedim ben. Yerini belirtmeseler daha iyi. Animasyon ve görüntü bazında PS2 gibi duruyor ama Insurgency o grafiklerle bile atmosferi yaşatıyordu. Fragmanda da çatışmalar güzel duruyor.

Yalnız bir çok kişi şikayet etmiş, bence de fragmandaki adamın seslendirmesi rezalet. Kendisi NWI'da müdür falandı sanırım.

Cioss Julius U.X. ? said:
Yalnız Suriye laf geçti mi ki? Dikkat etmedim ben. Yerini belirtmeseler daha iyi. Animasyon ve görüntü bazında PS2 gibi duruyor ama Insurgency o grafiklerle bile atmosferi yaşatıyordu. Fragmanda da çatışmalar güzel duruyor.

Yalnız bir çok kişi şikayet etmiş, bence de fragmandaki adamın seslendirmesi rezalet. Kendisi NWI'da müdür falandı sanırım.
Bilmiyorum, ben ilk kez burada gördüm. Ama belli yani temsili olsa bile.

Insurgency'deki gerçekçi şarjör sistemini daha da ileri seviyeye taşımışlar. Bu arada alpha falan ama Unreal Engine yaramış oyuna, çok hoş duruyor. Sistem yemeyecek orası ayrı. :sad:

Hort. Bence Insurgency'i olanlara bedava versinler Sandstorm'u. Hayır yani bu aralar Insurgency çok satın alındı, Sandstorm çıkarsa büyük tepki olur.

http://newworldinteractive.com/insurgency-sandstorm-2018-update/

Abooov. Singleplayer ve coop hikaye modu iptal edilmiş. Oyun yetişmeyecek demişler ama bence Kurdish Female Freedom Fighter'a gelen tepkiler işe yaradı. Oyunla ilgili bir sürü detay verilmiş isteyen açıp okusun. Ekran görüntüleri acayip güzel duruyor. Yeni arayüzde şarjörlerin oranlarının gözükmesi beni benden aldı.

Ayrıca Closed Alpha başvuruları başlamış haberiniz olsun! http://insurgency-sandstorm.com/closed-alpha

shift2.png
shift3.png
shift4.jpg
shift5.jpg

shift6.png

Harika olmuş bence şu sistem.

Ayrıca oyunda araçlar var fark ettiğiniz gibi ve önceki modculuk mantalitesi aynen devam ediyor. Yani modcular araç da ekleyebilecek oyuna.
shift7.png
shift8.jpg

Teaserdaki içeriğe yorum yapmamışım. Day of Infamy = Insurgency 1,5 gibiydi zaten. Daha gelişmiş, yenilenmiş haliydi. Onun da üzerine koyarak, UE4 ile daha da hoş bir oyun yapmışlar.

Forumda kapalı alfasında herhalde Hobeto var sadece. O bile beğendiyse güzel oyun.

Back
Top Bottom