Insane Mod (Na-insani mod)

Users who are viewing this thread

bak Kont'dan aklıma ne geldi:sulu çorap olabilir ama fırlatmalık ya da hançer olarak sonra da kan yerine su fışkırabilir mesela :grin:

Benim düşüncem seçilmeli!
Düşman ölünce Ananııığğ.. demeli  :lol: Çokta uzun olmamalı ki yankı olmasın

ehehehe cioss bihterin hikayesini oku ben yazdım ya 22 yada 23üncü sayfada

Ulubatlı senin imzanda you are an idiot hah hah hah hahaha şeyi vardıya onu biz ölünce düşmanlar söyleyebilir nasıl fikir?  :mrgreen: Bide neden kaldırdın onu imzadan çok güzeldi yha  :mrgreen:

Gargoyle13 said:
Ulubatlı senin imzanda you are an idiot hah hah hah hahaha şeyi vardıya onu biz ölünce düşmanlar söyleyebilir nasıl fikir?  :mrgreen: Bide neden kaldırdın onu imzadan çok güzeldi yha  :mrgreen:
Kaldırmadım ki duruyo.Bi de o sesi nerden bulabilirim ki.

Oldu.

Köylü

Extreme Köylü

XxLarge Köylü

Piyade

Extreme Piyade... Aman Yarabbi  3-5 Arası Olursa İyi Olur Trooptreelerdeki Upgradeler.
Psychonautas'dan yaptım alıntıyı.:grin: Troop tree için fikir oluşturabilir. Frear Factor Kingdom kurulabilir. :d
Clones of Yorgun ve Osmanlı troop olmuş ne güldüm be:grin: Merakla bekliyorum modu.
Başarılar

Ulubatlı said:
Gargoyle13 said:
Kaldırmadım ki duruyo.Bi de o sesi nerden bulabilirim ki.
Kaydettim ama ortam sağolsun başta bir sürü ses var :smile:

Troop treeler benim eserim :grin:

You are an idiot'u da benden gördü ulubatlı.
Bu arada, Lord Arthur, Bugün seni çok çok ama çok andık  :lol:

Lord_Arthur said:
Aman kötü anmayın da  da :smile: (yoksa kötü mü andınız)

İsterseniz idiot'u atayım başında biraz ses var ama ilk saniyesi kesilirse güzel olur.
Farketmez at istersen.

Kötü anmadık.Filim Yüce Merlinci deyip durdu.Gerçi en sonunda Özgür salak değil Yüce Merlinci olamaz dedik

Walla çok saçma bir mod çıkışını bekliyorum + bari bide Bellatrix i koysaydınız :grin: :grin:

beyler 16. sayffaya kadar okuyabildim baştan özür dilerim :grin:  belki yazılmıştır

herhangi bi factionun atları normal atlardan daha büyük ve daha ezici olsun tank gibi :grin: süper olur.ben kendime öle bi video çektim şimdi boyutunu küçültüyorum.isterseniz atıyım :grin:

Back
Top Bottom