House of Reichenau

Users who are viewing this thread

House of Reichenau

5a3MGd.png

Hakkımızda

02.03.2019'da tam anlamıyla kurulduk. Aslında Reichstag sunucumuzda kadroyu oturtmuştuk ancak süresi biraz sarktı. Kadromuz hemen hemen on sekiz ve üstü yaş kişilerden oluşmaktadır. Genellikle roleplay üzerine faaliyet göstermekteyiz. Nadiren teklif edildiği takdirde meydan savaşı vs. gibi savaşlar yapabiliriz.​

Reichenau Ailesi, 14.yy'da Amiral Staif tarafından kurulmuştur.
Kendilerinden daha güçlü olan ulusların yaptığı saldırılar sebebiyle filosu yerle bir olan Staif, denizden uzun süre uzak kalmış. Adaya eşi ve çocuğuyla beraber yerleşmiştir.
Başkalarının konuşmalarını anlamaması için Reina dilini yazmasıyla bilinirler.
Bret ve Heia önderliğinde kurulan Reich Konseyi, 1320'li yıllarda faaliyet göstermeye başlamıştır.
-Reich Konseyi; krallık hakkında bir çok kararın alınacağı, esir tutulan insanlara neler yapılacağını ve vergileri kimin düzenleyeceğini konu alan konseydir.( Savaş konseyi değildir. )-

Staif ölmeden önce, tüm ailesine belirli roller dağıtmıştır.
Ailede herkesin hobileri ve etki alanlarının farklı olması sebebiyle, çeşitli görev dağılımları yapılmış ve hala yapılmaktadır.
Reichenau Ailesi'nde bir savaş konseyi bulunur. -Reich Konseyi ile farklıdır. Savaş konseyine yalnızca o rejimin lideri olan aile üyeleri katılabilir.-
Saldırmaktan ziyade, düzen ve uyumu konu alan aile, savaşmaktan pek haz almaz. Ancak hiçbir zorunlu olan savaştan da kaçınmaz.

Faction, hanedan yönetimi olacaktır. Reichenau adı altında, birkaç aile barınabilecek ve Reich Konseyi'nde söz sahibi olabileceklerdir.
Konseyde yer alan diğer aile mensupları, iyi izlenimler bırakırlarsa tahta çıkabilir ve hanedanlığın sahibi olabilirler. Faction içinde, kendine ait hukuk sistemi yer alır. House of Reichenau, rol ortamında ulak yoluyla haberleşir, savaş vs. durumları arada bir husumet olmadığı sürece çıkmaz. Yapılan ticaret antlaşmaları, müttefiklik gibi durumlar kayıt altına alınır. ​

Uxen_Heia_Reichenau

Uxhena_Alm_Reichenau

Duvina_Sandesa_Reichenau

Struxen_Rain_Reichenau

Utredna_Bret_Reichenau

Svilla_Sahin_Reichenau

Svilla_Tudor_Reichenau

Svilla_Leon_Reichenau

Svilla_Feanor_Reichenau

Svilla_Ives_Reichenau

Svilla_Foemis_Reichenau

Stretum_Yjamugr_Reichenau

Trixta_Elizabeth_Reichenau

i5745692_rutbelersiyahkahverengi-gif

Okçu Birliği said:
bow_big.png

Okçu Birliği

Trixta
Kundaklı Yay kullanan birlik.

Trista
Okçu Birliği.

Piyade Birliği said:
sword_big.png

Piyade Birliği

Stretum
Genel piyade birliği.

Stratum
Güçlü piyade birliği.

Süvari Birliği said:
heavy_big.png

Süvari Birliği

Svilla
Genel süvari birliği.

Svillax
Öncü süvari birliği.

Yönetim said:
snob_big.png

Yönetim

Uxen
Kral/Kurucu.

Uxhena
General, kraldan sonra söz sahibi olan kişi.

Utredna
Danışman, iyi eğitim görmüş soylu bir kimse.

Uyenna
Yargıç, kral ve konseyin atadığı, gerektiği zaman kralı yargılayabilecek kimse.

Duvina
Krallığın düelisti, zaman zaman turnuvalara gidecek olan seçilmiş soylu kişi.

Struxen
Kral koruması, kralın daimi hizmetkârı.

Klana/Factiona alım vardır. -Az/Orta derecede savaşabilmek ve en az 1 yıl rol bilgisine sahip olmak zorunludur.-
Başvuru için;

İsim:
Deneyimleriniz :
Discord kullanıyor musunuz?:

Klan İçi Kurallar;

• Kaybetmek de kazanmak kadar önemlidir. Kaybedildiği takdirde birbirini suçlayan şahıs/şahıslar klandan/factiondan atılır.
• Aşırı derecede küfür, onur kırıcı söz ve söylemlerde bulunulursa klandan/factiondan atılır.
• Emre itaatsizlik yapıldığı takdirde klandan/factiondan uzaklaştırılır.
• Savaş, Raid, gelen herhangi bir teklif doğrudan bana yani -Alm-'e olmalıdır. Aksi takdirde geçersizdir.
• Savaş esnasında, yapılan herhangi bir düşmanlıkta karakter factiondan atılıp, öldürülür.
• Faction yetkililerinin oyunda olmadığı zaman RDM tarzı durumlar olması halinde, screenshot alıp Alm'e yolladığınız takdirde kişi factiondan atılacaktır.

Savaş teklifleri ve başvurular için;
https://steamcommunity.com/id/almweird/

Sayfa tasarımı için Kreutznaer'e teşekkür ederim.

Back
Top Bottom