In Progress Hiç bir şekilde stabil değil

Users who are viewing this thread

Kle

Recruit
Yıllardır beklediğimiz oyunun bu denli stabilizasyondan uzak olması çok üzücü. Oyun bir kere açılırsa beş kere açılışta beyaz ekranda kalıyor ve çözümü yok ekran kartı güncelleştirmeleri ve windows 10 güncellemelerini yaptım hepsi sorunsuz en son patchte ama sorun devam ediyor. Bazende oyunda renk kaymaları oluyor her girişimde böyle sorunlar. Ve dikkatimi çeken bir şey var forumda sorun yaşayanların genelde 1050 veya 1050Ti ekran kartları. Bazen yüksek ayarlarda sıfır sıkıntıyla oynuyorum bazen en düşük ayarlarda sürekli drop yiyor oyunum bu kadar dengesiz.

Sistem;
16GB RAM
9. Nesil i5 9400f İşlemci
4GB Nvidia 1050Ti Ekran kartı

Merhabalar, son yaptığımız güncellemelerle oyundaki çoğu sorunu çözdük ve performans güncellemeleri yaptık. Eğer sorununuz son güncellemelerden sonra da devam ediyorsa lütfen bize bildirin.

Merhabalar, son yaptığımız güncellemelerle oyundaki çoğu sorunu çözdük ve performans güncellemeleri yaptık. Eğer sorununuz son güncellemelerden sonra da devam ediyorsa lütfen bize bildirin.
Maalesef daha stabil hale gelmedi işlemciyi aşırı yoruyor ısı değerleri hiç bir oyunda olmadığı kadar yüksek ve bunlar en düşük ayarlarda olmasına rağmen böyle en düşük ayarlarda ekran kartı 80 dereceyi aşıyor örneğin. Gerçekten şirketinizi destekliyorum ve düzeltileceğini biliyorum bu durumların ama zamanı belli değil maalesef evet her gün çalıştığınızı görüyoruz her gün güncelleme yapıyorsunuz ama %98' i oynanabilirlikle alakalı. Şimdiye kadar patch notlarında sadece 1 defa performansla alakalı bir güncelleme gördük ve hotfixlerle beraber sanırım 10 adet güncelleme gerçekleşti. Performans ve stabilizasyonun düzelmesini istiyoruz oyuncular olarak diğer eksikler zamanla düzelicek biliyoruz bu şekilde insanlar oyundan soğuyor.

Back
Top Bottom