Herd of Vultures Kuşatma Etkinliği [HoVKE: Gelibolu - Sahne #1]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Zafer Bey said:
◘ Katılacak Alayın Adı:31stPS
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı:6-10
◘ Katılacak Alayın Subayı:ZaferBey
◘ Katılacak Alayın Tarafı:  Prusya / Osmanlı İmparatorluğu (Savunan)
◘ Katılacak Alayın Türü:  Bombacı
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: http://steamcommunity.com/profiles/76561198147928788/
Bombacılar 6 kişidir. 6 Kişiden fazla olanların (5-15 : 2) birlik kurmaları önerilir. Ek olarak; bombacıların kim olduklarını bildiriniz. Başklarının bu sınıfı seçmemesi içindir.

◘ Katılacak Alayın Adı: Türk Gençlik Tugayı
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 30-40
◘ Katılacak Alayın Subayı: Adilhan,Astero,HakanPasha
◘ Katılacak Alayın Tarafı: İngiltere (Saldıran)
◘ Katılacak Alayın Türü: Piyade / Topçu / Makineli Tüfekçi / İstihkam
◘ Katılacak Topçu Ve İstihkamların Adları: Rumil,Playnoel,Kaanpars,GaziDoğukan,Wellingthon,Ahmed03
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: 96thRG | Adilhan

Taklitler aslını yaşatır demek istiyorum harita paylaşılsa resimleri güzel olur sizin ekipten böyle güzel eventi ayarlamanızı beklemezdim şaşırdım tabi haritayı gördükten sonra kararım değişebilir başarılar şimdiden

Adilhann said:
◘ Katılacak Alayın Adı: Türk Gençlik Tugayı
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 30-40
◘ Katılacak Alayın Subayı: Adilhan,Astero,HakanPasha
◘ Katılacak Alayın Türü: Piyade / Topçu / Makineli Tüfekçi / İstihkam
◘ Katılacak Topçu Ve İstihkamların Adları: Rumil,Playnoel,Kaanpars,GaziDoğukan,Wellingthon,Ahmed03
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: 96thRG | Adilhan
Kimin hangi sınıfı alacağını belirtiniz. Kim topçu kim neyci ona göre yazacağım.

@Hemre; Taklit derken? Önceki saçma sapan Gelibolu haritalarını kastediyorsan onlar harita değil boşa harcanmış zaman ve eğim müsveddelerinden başka şeyler değil. Bizimkisi iki taraf içinde en uygunu düşünülerek tasarlanmış, 1.Dünya Savaşı'na olabildiğince uyarlanmış sistemler ile desteklenen bir etkinlik. Biz 2017'de sevilen etkinlikler gerçekleştirdik neyi beklemiyordun anlamadım. Teşekkürler.

Bu arada istihkamlar için aldığımız bir karar ile; istihkam yapı puanları her 10 dakikada bir güncellenecek. Görünüşe göre istihkamların cephane ve ilkyardım sandıkları çok işe yarayacak duruyor ve 40 puan 40 puan diğer yapılara yetmeyecek. O yüzden güncellenerek oynanacak. Harita Saldıran-Savunan swaplanması şeklinde olmayacak. Etkinlik 1 saat sürecek. İsteğin yoğun olması üzerine uzatılma düşünülebilir.

◘ Katılacak Alayın Adı: Lorina Gaming
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 6
◘ Katılacak Alayın Subayı: Hafersy
◘ Katılacak Alayın Türü: Bombacı
◘ Oyuncular: Hafersy, Hosu, Huso, Axrinn, Albert, Moment
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: http://steamcommunity.com/id/Hafersy/

◘ Katılacak Alayın Adı: Gameshero Vs. ALL
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 1 (bir)
◘ Katılacak Alayın Subayı: Gameshero
◘ Katılacak Alayın Tarafı: Çapulculuk
◘ Katılacak Alayın Türü: Sopa ve taş 1. Saldırı takımı
◘ Oyuncular: Gameshero ,Gameshero , Gameshero , Gameshero
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: http://steamcommunity.com/id/gameshero/

John di Penliaz said:
◘ Katılacak Alayın Adı: Gameshero Vs. ALL
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 1 (bir)
◘ Katılacak Alayın Subayı: Gameshero
◘ Katılacak Alayın Tarafı: Çapulculuk
◘ Katılacak Alayın Türü: Sopa ve taş 1. Saldırı takımı
◘ Oyuncular: Gameshero ,Gameshero , Gameshero , Gameshero
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: http://steamcommunity.com/id/gameshero/
Lövent bey lütfven tırollemeyniz. tşk.

Etkinlik tarihi 10 Haziran 2017 - Cumartesi - Saat: 21:00 olarak belirlenmiştir. Başvurular için çabuk olunuz aksi taktirde istediğiniz birimde yer kalmayabilir  :party:

◘ Katılacak Alayın Adı: 53rd Regiment of Foot (Sultans Guard)
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 20
◘ Katılacak Alayın Subayı: Emirso2
◘ Katılacak Alayın Tarafı: Osmanlı İmparatorluğu
◘ Katılacak Alayın Türü: Piyade
◘ Katılacak İse Topçu, İstihkamların ya da Bombacıların Adları: -
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi:

Emirso2
Anani
Ioannes

Emirso2 said:
◘ Katılacak Alayın Adı: 53rd Regiment of Foot (Sultans Guard)
◘ Katılacak Alayın Katılımcı Sayısı: 20
◘ Katılacak Alayın Subayı: Emirso2
◘ Katılacak Alayın Tarafı: Osmanlı İmparatorluğu
◘ Katılacak İse Topçu, İstihkamların ya da Bombacıların Adları: -
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi: Emirso2

Baktık da biz, şimdi bu 20 kişiyi nasıl olacak dağıtmadan? Yer falan açılması mümkün müdür tarafları eşit yapıp

Şimdi bölmeye gerek var aslında çünkü 20 Kişinin 6 Kişisi rezerve. Yani içinizden 1 Kişi istihkam, 2 kişi makineli tüfekçi ve 2 kişinin de topçu olması gerek Osmanlıda 20 kişi olacaksanız. Geri kalan 14 Kişi tek piyade squadı olabilir. Ancak bu dediğim sınıflar boş kalmamalı.

Not: Hepiniz piyade olmak isterseniz İngiltereye, eğer bölebilecekseniz de istihkamların, makineli tüfekçilerin ve topçuların(subay ve erleri ile birlikte) isimlerini belirtiniz.

Ek Olarak; Bölseniz de farketmeyecek zaten aynı siperde olacaksanız sadece dengeyi sağlamak için bu sınıfların dolması şart.

◘ Katılacak Alayın:Adı:11th
◘ Katılacak Alayın:Katılımcı Sayısı:10
◘ Katılacak Alayın:Subayı:Theoden
◘ Katılacak İse Topçu, İstihkamların ya da Bombacıların Adları:
◘ Katılacak Alay Liderinin Steam Adresi:steamcommunity.com/profiles/76561198151564957/

Osmanlı [savunan] tarafına 1 "İstihkam" daha alındıktan sonra daha fazla alım olmayacak.İngiltere [saldıran] tarafında 2 "Makineli Tüfek Tahkimatı" ve 2 "İstihkam" dahil olmak üzere toplam 38 kişilik boş yer kalmıştır.Etkinlik tarihi %90 ihtimalle "10 Haziran Cumartesi günü 21:00'de  " yapılacaktır.Bu hafta sonu hem tanıtım hem öğretici amaçlı bir video çekmeyi ve paylaşmayı planlıyoruz.

Not: Toplam katılım klanların vermiş olduğu değerlerin toplamıdır.Başvuru yaparken lütfen sallama sayılarla başvuru yapmayın.

Hakany said:
Şimdi bölmeye gerek var aslında çünkü 20 Kişinin 6 Kişisi rezerve. Yani içinizden 1 Kişi istihkam, 2 kişi makineli tüfekçi ve 2 kişinin de topçu olması gerek Osmanlıda 20 kişi olacaksanız. Geri kalan 14 Kişi tek piyade squadı olabilir. Ancak bu dediğim sınıflar boş kalmamalı.

Not: Hepiniz piyade olmak isterseniz İngiltereye, eğer bölebilecekseniz de istihkamların, makineli tüfekçilerin ve topçuların(subay ve erleri ile birlikte) isimlerini belirtiniz.

Ek Olarak; Bölseniz de farketmeyecek zaten aynı siperde olacaksanız sadece dengeyi sağlamak için bu sınıfların dolması şart.

Öyle olur, tamam. Biz kendi içimizden 14 kişilik bir piyade grubu ayarlarız, yanında da 1 istikham, 2 makinalı tüfek ve 2 topçuyu da ayarlarız.

Event kapasitesi klan liderlerinin verdiği sayılar ile şuan tamamen doldu.Event 10.06.2017 - Cumartesi 21:00'de yapılacak katılan herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum :smile:

Yarın haritanın son dokunuşları da bitmiş olacak. Gerek scriptler, gerek harita ve gerekse küçük sürprizler olsun etkinliğin eğlenceli geçeceğine inanıyorum. Etkinlik öncesi kapalı beta gibi bir test ekibi ile girip denemeyi planlıyoruz. Fazla kalabalık olmayacak, teste katılmak isteyenler bana ulaşabilir  :party:

Benim gibi vatansever birini anzak yapan marji sana da buradan selam olsun hic sevmiyorum seni bunu bilesin  :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom