Hekim yoldaş yok yahu

Users who are viewing this thread

dün oyunda ana görevi zamanında bitiremediniz diyince acemilik yüzünden sallana sallana oynayınca oyunu bende sinir oldum evlenemiyodum da zaten yeni oyun açtım ama e1.2.1 versiyonunda ve kendime hekim bulamıyorum nasıl olcak bu olay şimdi
başka yoldaş yok ve hepsinde özellikler yazarken hekimlik özelliği kimsede yok en baştaki the scholar olan mühendis zaten gidip onla konuştum mühendisim ben dedi :sad: bi el atsanız sıfırdan oyun açtım ticareti bide 125 yapmak için kaç saat uğraştım yahu :sad:

@sadosan64 oyunda süre geçince yeni yoldaşlar geliyor hanlara kesin bilgi. Rahat ol birde ansiklopedi de gözükmeme sorunu var. Handa bulur konuşursan da özelliklerene bakamıyorsun yine sayfası açılmıyor. direk iş konuşalım de al partine işine yaramıyorsa at klandan yapacak bir şey yok.

@sadosan64 oyunda süre geçince yeni yoldaşlar geliyor hanlara kesin bilgi. Rahat ol birde ansiklopedi de gözükmeme sorunu var. Handa bulur konuşursan da özelliklerene bakamıyorsun yine sayfası açılmıyor. direk iş konuşalım de al partine işine yaramıyorsa at klandan yapacak bir şey yok.
hadi ya ben bunu bilmiyodum demek ki ilerleyen vakitlerde sürekli araştırıcaz hanları hamamları doktor bulmak için tşk ederim eyv bende kendimi az daha hekim kasıcaktım yauv :grin:

oyunda kullandığım 1 tane mod var sadece bette time diye hani x8 hız butonu ekleyen mod o kadar onun bi olumsuzluğu olamaz dimi benim oyun e1.2.1 ama mod un vesiyonu e1.0.3 fark eder mi ki ?

Back
Top Bottom