[GHWTL1] Tebrikler ve Teşekkürler - Şampiyon Sons of the Emperor

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
a27t5z.jpg

Herkese merhabalar.

Öncelikle birinci olan takımımı, Sons of the Emperor'u kutlamak istiyorum.Turnuva boyunca yenilmeden şampiyon olmayı bildiler.Turnuva birincilik ödülü olan Gamers House'dan 2 aylık 32 kişilik Warband Server'ı kazandılar.Kendilerini tebrik ediyorum.

Wrath of Angels'ı ve oyuncularını sonuna kadar mücadeleyi bırakmayıp, ikinci oldukları için tebrik ediyoruz.Sizleri gelecek turnuvalarda da görmek isteriz.

Anatolian Raiders'ı ve oyuncularını tebrik ediyorum.Özellikle turnuvada mücadele edecek kadar oyuncu olmamasından şüphe etmelerine rağmen, ricam üzerine şanslarını zorladıkları için size çok teşekkürler.

Turnuva çok uzun sürmese de çok emek harcadığımız aşikar.Özellikle işin turnuvayı yönetim kısmı kendi adıma yorucuydu.Buradan tabii çıkardığım dersler var.Gelecekte böyle bir işe koyulursam mutlaka yanıma bana yardımcı olacak birilerini alacağım.Bu şekilde kayıt, sunucu rezervasyonu gibi olaylar daha hızlı işleyecek.

Turnuva boyunca mücadelesine devam edip, çekilmeyen tüm takımlara, forum işleri konusunda bana çok yardımı dokunan Findecáno "Neco" Amandil'e, turnuva başında konuların açılmasında yardımcı olan M.Arda'ya, yine turnuva başında kuralları oluşturmamıza yardımcı olan bu turnuva için kurulmuş komisyonda bulunan herkese teşekkürü borç bilirim.

Turnuva sırasında olan çekilmelerin rekabeti azalttığı aşikar, gelecek turnuvalarda bunun önüne geçmeye çalışacağız.Şimdilik benden, bizden bu kadar.Görüşmek üzere.

NOT: İlk 3'te yer alan takımlar için ufak bir hediye nihayetinde bir PS çalışması yapılacak.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom