[WT5T-3] Tebrikler & Teşekkürler // Şampiyon Creed //

Users who are viewing this thread

BAnz2V.png

Bir turnuvanın sonuna daha gelmiş bulunmaktayız. Turnuvada oynayan bütün takımlara teşekkür ederim. Tüm maçlar gerçekten çok çekişmeli geçti hatta bazen comeback gördüğümüz maçlar oldu! Umarım bundan sonra düzenlenecek olan turnuvalarda bu kadar heyecanlı geçer. Turnuvada bazı sıkıntıların yaşandığını göz ardı edemeyiz fakat bunları da en hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözdüğümüze inanıyorum. Tabii ki de bazı durumda sinirler gerildi hatta yönetime iftira atılıp hakaret bile edildi. Fakat bunları da en sorunsuz yönde çözdüğümüze inanıyorum. Umarım sonraki turnuvalarda bu tarz sorunlar ile karşılaşmayız. Tekrardan tüm herkese teşekkür ediyorum. Bir sonraki turnuvalarda görüşmek üzere hoşçakalın!

Sıralama
lQ3QAJ.png
Creed
Grup aşamasında hiç maç kaybetmeden eleme aşamasına geçmeye hak kazandılar. Elemelerde en iyi performanslarını sergileyip yarı finale yükseldiler! Turnuvanın favori olan takımı Ricardo Milos'u 10/7 skoru ile yendiler ve finalde oynamaya hak kazandılar. Final maçında KARAHAN, Anubis ve Ciiges'in üstün başarıları ile Creed Warband Türkiye 5v5 Turnuvasının birincisi oldu. Bunu gerçekten hakettiler çünkü hakedecek düzeyde bir performans sergilediler. Kendilerini tebrik ediyorum.​

5NLNBL.png
Golden Horde
Grup aşamasında sadece 1 maç kaybederek elemelere yükseldiler! Elemeler de karşısına gelen Horns of Asgard'ı 12/2 yenerek yarı finale yükseldiler. Yarı finalde yaşanan sorunlar gerçekten çok kötü bir durumdu. Umarım sonraki turnuvalarda böyle bir olay yaşanmaz. Yarı finalde yaşanan bu sorundan dolayı maçları iptal edildi ve Vingilote takımı çekildi fakat Golden Horde bu maçı 9/4 kazanıyordu. Vingilote'ın çekilmesi üzerine Finale yükselen Golden Horde güzel oynamalarına rağmen maçı kaybettiler. Ve bu sayede WT5T turnuvasının 2.si oldular. Kendilerini tebrik ediyorum.​

3OvOdM.png
Ricardo Milos
Gruptan Nâ-malup ayrılan Ricardo Milos elemelerde rakipleri çekildiği için direkt olarak Yarı Final'e yükseldi. Yarı Finalde Creed takımına 7/10 kaybederek 3.lük maçına çıkacaklardı fakat Vingilote çekildiği için direkt 3. olarak sayıldılar. Kendileri bu turnuvanın favori takımıydı. Grup aşamasında favori takım olduklarını gerçekten belli ettiler fakat yarı final maçında maalesef ki kaybettiler. Ricardo Milos WT5T turnuvasının 3. sü oldu. Kendilerini tebrik ediyorum.​

MVP (Most Valuable Player)
r060r3.png
Final maçında göstermiş olduğu üstün performans gerçekten çok güzeldi. Bir takım nasıl sırtlanır bunu bize canlı canlı izletmiş oldu. Grup aşaması ve elemelerde göstermiş olduğu başarılardan ötürü kendisi bu turnuvanın MVP oyuncusu seçilmiştir. Kendisini içtenlikle kutluyor ve tebrik ediyorum.​

Özel Teşekkürler
BlackDead:
Kendisine turnuvasını kullandığımız için teşekkür ediyorum. Ne kadar zamandır kendisinden haber alamasakta umarım bir gün gelir ve aramıza tekrar katılır. Böyle bir organizasyonu başlattığın için teşekkür ederim BlackDead.

Metologia:
Kendisine gecenin bir köründe forum imzalarını hazırlattığım için özür diliyorum. Ama beni kırmayıp sabah 03:30 gibi tasarımları yaptığı için de en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Samu:
Turnuvanın en başından, en sonuna kadar bana yardımcı oldu. Gerek hakemliği ile, gerek canlı yorumculuğu ile çok zahmetler içine girdi ve en zor kararları alırken bana destek çıktı. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Kiron:
Turnuvada Samu kadar emeği geçmiş birisi olarak kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.

LeonidasS:
Saat kaç olursa olsun telefonu açıp bana bilgi verdiği ve yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Horac:
MVP olsun, hakemlik olsun herşeye yetişmeye çalışan ve işini eksiksiz yapan birisi. Yardımları için çok teşekkür ederim.

HasanA:
Turnuva boyunca ne kadar başını ağrıttım ben bile bilmiyorum. Turnuvamıza sunucu sağladığı için çok teşekkür ederim.

The Cardboard Box:
Streamer modunu bize verdiği için teşekkür ederim! / Thanks for the streaming mod!

Ravien:
Sadece bir maç yayınlamış olsa bile yayını için kendisine teşekkür ederim.

Mindex:
Final maçını ekran kartının yanması pahasına sunduğu için çok teşekkür ederim.

Güzel bir organizasyonun sonuna geldik. Bu turnuvada emeği geçen herkese teker teker teşekkür ediyorum. Benim için de bir ilk oldu bu turnuva, daha öncesinde bir turnuvanın organizasyonunda görev almamıştım. Gerçekten de işin arka planında dönen emek, özen ve harcanan vakit çok büyük ve bunu arka planda olmadan anlamak da bir o kadar zor. Elbette yanlış verdiğimiz kararlar, yaptığımız hatalar olmuştur ama biz olabildiğince şeffaf ve tarafsız olmaya çalıştık, kırdığımız, incittiğimiz birileri olduysa da affola... Her türlü sıkıntıda yardımıma koşan, sabah akşam demeden turnuva işlerine vakit ayıran Levent'in de ayrı bi teşekkürü hak ettiğini düşünüyorum. Umarım sizler de en az bizim kadar güzel vakit geçirmiş ve eğlenmişsinizdir. Bir dahaki turnuvalarda görüşmek üzere...

Her ne kadar bazı teknik aksaklıklar olsada güzel bir turnuvaydı. Turnuvada emeği geçen yöneticilerin, hakemlerin ve oyuncuların eline sağlık.

Bu madalyayı yıllardır ezilen, hor görülen PW'ci kardeşlerimize adıyorum.  :grin:

Condemned Bas said:
Always enjoy these tournaments. Thank you for hosting it, and for welcomming me. Thanks as always to Thorin and Gardel for letting me play for your team and having faith in me. Alhamdulillah ?
Eyvallah!

Biraz inişli çıkışlı olmasına rağmen eğlenebildiğimiz güzel bir etkinlik oldu. Turnuva'da emeği geçen bütün yöneticilere ve turnuvaya katılıp renk katan takımlara teşekkürler.

GarviDel said:
Her ne kadar bazı teknik aksaklıklar olsada güzel bir turnuvaydı. Turnuvada emeği geçen yöneticilerin, hakemlerin ve oyuncuların eline sağlık.

Bu madalyayı yıllardır ezilen, hor görülen PW'ci kardeşlerimize adıyorum.  :grin:
https://youtu.be/t41sAoTmGGY?t=259

Creed takımının yerli, yabancı tüm üyelerini tebrik ederim. Finale çıkabilen GH takımını da ayrıca tebrik ediyorum!
Ayrıca Gameshero'ya da komunite adına teşekkür etmek gerekiyor. Bu kadar insanın yapıcı eleştiriden ziyade, yıkıcı eleştirilere odaklandığı şu dönemde tüm pozitifliğiyle organizasyon yükünü sırtına aldı. Şu dönemde kolay bir iş değil. Teşekkürler Levent!

Back
Top Bottom