GeforceNow'da Oynarken Hileleri Aktif Etme

Users who are viewing this thread

Geforce Now'da hileleri acmayi anlatiyorum.
Oyuna girin kendi oyununuza sonra konsolu ALT+` tuslariyla acin (esc'nin altındaki tuş)
Açılan konsola "config.cheat_mode 1" yazın. Bu komutla hile modunu açmış olacağız.
Sonra hileleri yazabilirsiniz para hilesi falan konsoldan yapılıyor internette bannerlord hileleri diye aratarak bulabilirsiniz.
Ama CTRL+ALT kombinasyonlu hileleri kullanamazsiniz. CTRL olanlari veya CTRL+SHIFT olanlari kullanabilirsiniz ama CTRL+ALT kombinasyonlu hileler calismiyor GeforceNow izin vermiyor. Teşekkürler.

Geforce Now'da hileleri acmayi anlatiyorum.
Oyuna girin kendi oyununuza sonra konsolu ALT+` tuslariyla acin (esc'nin altındaki tuş)
Açılan konsola "config.cheat_mode 1" yazın. Bu komutla hile modunu açmış olacağız.
Sonra hileleri yazabilirsiniz para hilesi falan konsoldan yapılıyor internette bannerlord hileleri diye aratarak bulabilirsiniz.
Ama CTRL+ALT kombinasyonlu hileleri kullanamazsiniz. CTRL olanlari veya CTRL+SHIFT olanlari kullanabilirsiniz ama CTRL+ALT kombinasyonlu hileler calismiyor GeforceNow izin vermiyor. Teşekkürler.
Bir şey sorucam bunu nereden öğrendin? Ben de çok araştırmıştım da konsolu da açmıştım ama yapamamıştım

Bir şey sorucam bunu nereden öğrendin?
Oyun ilk çıktığında konsola erişim mod yüklersen oluyordu, daha sonra gelen güncellemelerle o devoloper konsoluna erişim kombinasyonu eklendi. Hangi güncelleme hatırlamıyorum ama yazın gelmişti sanırım.

Back
Top Bottom