Görev Kıtlığımı var yoksa...

Users who are viewing this thread

Lilith

Recruit
Arkadaşlar görev kıtlığımı var artık eski oyunda hangi lorda veya konta gitsek bi görev verirdi artık sanki kralmışız gibi kimse görev vermiyo krallıkla olan bağımı güçlendirmek için fetih yapmaktan başka çarem kalmadı yada başka bi yolu falan mı var aydınlatırsanız sevinirim  :?:

Artık bir lord olduğumuz için yani soylu olduğumuz için diğer lordlar bize ayak işleri yaptırmak istemiyorlar bu yüzden mecburen aranı düzeltmek istediğin lordla aranı sadece savaşlarda ve diplomasilerde düzeltebilirsin...

svsbsadi said:
Artık bir lord olduğumu için yani soylu olduğumuz için diğer lordlar bize ayak işleri yaptırmak istemiyorlar bu yüzden mecburen aranı düzeltmek istediğin lordla aranı sadece savaşlarda ve diplomasilerde düzeltebilirsin...
aynen.birde savaş sonunda esir aldğın lordları serbest bırakırsan çoğu lorda aran git gide düzelir tabi birde köylülere sğır götürdüğn zamnda  lordlarla aran düzeliyor.

Güzel olmuş bi bakıma ama tabi en ön planda tutulan şey online olması inanın bana çok güzel oldu
Sp'de de artık lordlarla aramızı yapmaya bakıcaz napalım  :smile: teşekkürler arkadaşlar

yeni hali bence daha gerçekçi. eskisinde mareşal olmuşum tüm krallıkları dize getirmişim yenmediğim lord kalmamış. hala göreviniz var mı diye sorunca borç tahsil etmeye gönderiliyoruz.

yahu adamın sana olan borcu 3000 altın, bunun 600'ünü sen bana vereceksin, aramız düzelecek diye kalkıp 200 kişilik orduyla taa ülkenin öteki ucuna kadar gitmek hep içime otururdu açıkçası. yanımda nerden baksan 80-100 bin altınla dolaşıyorum ben. istesem o lordu altın keselerimle döverim  :mrgreen: :mrgreen:

Back
Top Bottom