Fps drop problemi ve çözüm süreci hakkında...

Users who are viewing this thread

Oyunu çıktığı ilk günden almış birisi olarak yaklaşık 9 yama gelmesine rağmen düzelmeyen fps drop problemini bildirmek istedim bu sorun sadece singleplayerde yaşanıyor mutliplayer kısmında çok kısa süreliğine fps drop yiyorum ( bilgisayarın arkada çalıştırdığı uygulamalar yüzünden olabilir ) daha stabil bir oyun deneyimi yaşıyorum, singleplayerda ilk yama ile son yama arasında fps drop problemi düşüş gösterdi ama hala tam optimize edilebilmiş değil bazıları bu sorunu sadece güncelleme ile büyük oranda çözebilmişler ama ben hala daha iyi bir optimizasyon patchi bekliyorum en kısa sürede geleceğinden şüphem yok ,sadece bildirmek istedim seviliyorsunuz <3

Geliştiricilerin istediği oyunu hemen hemen her bilgisayarda stabil halde oynatmak.(minumum-önerilen arası tabi),optimizasyon patchleri ilerleyen günlerde gelecektir elbet,ekip sıkı çalışıyor bu konu hakkında.
Çözüme kavuşacaktır kısa zamanda :smile:

Geliştiricilerin istediği oyunu hemen hemen her bilgisayarda stabil halde oynatmak.(minumum-önerilen arası tabi),optimizasyon patchleri ilerleyen günlerde gelecektir elbet,ekip sıkı çalışıyor bu konu hakkında.
Çözüme kavuşacaktır kısa zamanda :smile:
bunu bildiğim için kafam rahat zaten :d

Back
Top Bottom