Forum İtirafları

Users who are viewing this thread

15 yaşındayım ve hala ayakkabı bağcığımı bağlayamıyorum. Öğrenmek gibi bir planım da yok yakın zamanda.

Ben biliyorum ama üşeniyorum bağlamayı. Bir gün üstüne basıp düşeceğim.

Pentagram said:
Bağcığı ayakkabının içine sokup ayağınla üstüne bas, böylece bağcıkların dışarda kalmaz  :fruity:

naruk said:
Pentagram said:
Bağcığı ayakkabının içine sokup ayağınla üstüne bas, böylece bağcıkların dışarda kalmaz  :fruity:
Çoğu zaman öyle yapıyorum da çıkıyor yine. Sonra salla diyorum öyle dolaşıyorum.

Acemaşiran said:
Bağcıklarını topuğunun arkasına alıp düğümledin mi tamam. Ama bağcıkların çok uzun olmaması lazım. Kesersin fazlasını da. :grin:
Bununla uğraşacağıma bağlarım daha iyi  :lol:

naruk said:
15 yaşındayım ve hala ayakkabı bağcığımı bağlayamıyorum. Öğrenmek gibi bir planım da yok yakın zamanda.
Ben 17'yim bende bilmiyorum, benim de yakın zamanda öğrenmek gibi bir planım yok  :iamamoron:

Afa Potter said:
naruk said:
Ben 17'yim bende bilmiyorum, benim de yakın zamanda öğrenmek gibi bir planım yok  :iamamoron:
Ben de Caillou'dan öğrenmiştim kardeşimle izlerken :cool:

Dwarf01 said:
Afa Potter said:
naruk said:
Ben de Caillou'dan öğrenmiştim kardeşimle izlerken :cool:
:facepalm: Ben de küçükken caillou izlediğimde bir bölümde arı vardı annesi hareket etmezsen gider demişti o günden beri arı görünce hiçbir şey yapmamaya başladım :iamamoron:

Back
Top Bottom