Fire and sword Türkçe yama

Users who are viewing this thread

kara lord

Sergeant at Arms
Arkadaşlar Fire and Swordu satın aldım ama Türkçe dil seçeneği yok Türkçe yaması falan varmı?

Yakında güncelleme yayınlanır, internetten alanlar için de Türkçe yama çıkar o zaman. Biraz daha sabretmek gerek.

Yalnız forum ahalisinin genç nüfuslu olduğu nereden belli: herkes güncelleme ile oyun oynamaya o kadar alışmış ki...  :mrgreen:

Aldığımız hiçbir oyun tam değil, hep sonradan yamanmış şekilde düzgün hale geliyor anca. Hakaret gibi.

Baradh said:
Yalnız forum ahalisinin genç nüfuslu olduğu nereden belli: herkes güncelleme ile oyun oynamaya o kadar alışmış ki...  :mrgreen:

Aldığımız hiçbir oyun tam değil, hep sonradan yamanmış şekilde düzgün hale geliyor anca. Hakaret gibi.

Ultima Online 4ever :grin:

piyasaya sürüldüğünde en az bugı bulunan dijital "şey" Windows 98 SE idi malesef :sad:

Silverlight said:
Ultima Online 4ever :grin:

piyasaya sürüldüğünde en az bugı bulunan dijital "şey" Windows 98 SE idi malesef :sad:

Al işte, bunaklar tünemeye başladı.  :mrgreen:

Şimdi herşeyin güncelleştirmesini, addon unu, DLC sini bekler onlarsız da oyunu tam göremez olduk.
montekristo44 said:
ben 2000 yılı öncesi aldığım bir oyunda bugla karşılaşırsa o bugla yaşamayı öğrenirdim :grin:

Bug dediğin orada kalır arkadaş, dil eksikliği dediğin ebedidir.  :razz:

Back
Top Bottom