Evren ~ Sonsuzluk

Users who are viewing this thread

Hatta durun size bir güzellik yapayım bu fotoğrafı bir daha görebilme imkanınız olmaya bilir;

Tarih: 14 Aralık 1993 - Yer: Mars - Yakınlık: 300 metre

156319y.jpg

hayır bakın her canlı oksijene ihtiyaç duymaya bilir yada astronot kıyafeti gibi giyinebilir bunun yanı sıra bazı nasa araştırma uyduyduları ne kadar başarısız oldu densede başarılı olup bir şekilde yok olduğu söylenmektedir olay şu yasak bölge dokuz diye bir film vardı uzaylılar bizden kötü durumdaysa diye ancak o filmdeki tek sorun yada bilerek yapılmış da olabilir ki bence öyle oradaki uzaylılar bir uzay gemisi yada okadar güçlü silahlar yapamıyacak kadar aptallardı yani zekaları yetmiyordu demekki üstlerindede bir şey vardı belki daha güçlü zeki uzaylılar ki o uzaylılar sığınmaya gelmişlerdi yani o film bize aslında uzaylıların pek çok şekilde olabileceğini anlatıyordu bize ki bu hiçte mantıksız değil bu arada eğer böyle bir sığınma olursa kesin işgalde olur eğer başkasını koruyacak kadar güçlüysek daha güçlüsü bizi devre dışı bırakmaya çalışacaktır

Mr. Kurnaz said:
K AT S U M O T O said:
Hatta durun size bir güzellik yapayım bu fotoğrafı bir daha görebilme imkanınız olmaya bilir;

Tarih: 14 Aralık 1993 - Yer: Mars - Yakınlık: 300 metre

156319y.jpg
Marstan olmayabilir. olsada başka bir şey olabilir. net değil. belkide helikopterle yükseldiler ormanlık bir yeri çektiler.

Görüntünün, Mars 'tan olduğuna dair seni temin ederim. İnanabilirsin ..

Mr. Kurnaz said:
Marsa gizli bir şekilde gidip üs kuran insanlarda olabilir onlar. yada garip şeyler dönüyor.
Gizli şekilde :lol: Marsa gidecek bir roket milyarlarca dolara yapılıyor hadiçok parası vardı yaptırdı biri diyelim nasıl yaşayacak orda ?

şu anda uzay gemilerinde yada üstlerinde nasıl yaşanıyorsa öyle kuracak ondan bir tane yaşayacak bunun yanı sıra zaten nasa bir ara tam açıklıyordu hatırlasanıza sonra ne oldu gene büyük ülkeler insanlık bunun için hazır değil siyanürde yaşayan hücreleri açıklayın dedi ki bu zaten bilinen bir şey idi

İnsanın yaşam koşullarına göre düşünmeyin . Belkide karbondioksitle nefes alıyolardır . Belkide insan gözünün göremeyeceği bi formdadırlar . Bizim duyamayacağımız bi frekansta konuşuyorlardır belki .

Saba Tümer'in programına bir doktor çıkmıştı.Adam Amerikalıydı neyse adam insanların vücudundan ameliyatla çip çıkartıyordu ama dünyada bulunan hiç bir materyale benzemeyen çipler.Şu  ana kadar 17 tane mi ne çıkarmış insanlar doktora gidip "bende çip olduğunu düşünüyorum kontrol eder misiniz" diyormuş bu sayede çip bulunuyor ve çıkartılıyormuş.oraya giden insanlar uzaylılar tarafından kaçırıldığını düşündüğü için oraya gidiyormuş

akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:
Benim merak ettiğim şey şu. neden her şey amerikada oluyor?

aslında dünyanın her yerinde oluyor ama fbı gizlediği için (muhtemelen bilinenlerden daha fazlası vardır)dikkatler üstüne çekiliyor
O yüzden Meksikada görünen uzaylıyla 50 km batısındaki Amerikada görünen uzaylı farklı oluyor nedense Türkiyede hiç görülmüyor

Noventa said:
akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:

aslında dünyanın her yerinde oluyor ama fbı gizlediği için (muhtemelen bilinenlerden daha fazlası vardır)dikkatler üstüne çekiliyor
O yüzden Meksikada görünen uzaylıyla 50 km batısındaki Amerikada görünen uzaylı farklı oluyor nedense Türkiyede hiç görülmüyor

biz savunma mekanizmamız daha sağlam. gördükmü taş atıyoruz  :mrgreen:

Alhedras said:
Noventa said:
akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:

alhedras'ın dediği gibi biz türkler son teknoloji saldırı silahları olan taş isimli cismi kullanmaktayız
tahrip gücü yüksek olmakla beraber isabet ettiğinde çıkan "ahhhh" sesinden taşın isabet ettiğini anlıyabiliyoruz
çok ucuz maliyete gelen taş yoldan bulunabilir derecede ucuz artık(harbiden :grin:)
dediğim gibi uzaylıların türkiyeye 50 metreden yakına yaklaşmasına imkan yok anında taşı yer

Mr. Kurnaz said:
Alhedras said:
Noventa said:
akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:

Tamam. aldım ben cevabımı. :grin:

birde şimdi amerikada dalga geçilmiyor küfür edilmiyor adam rahatlıkla polisi arayıp söyliyebiliyor bizde olsa polis küfür eder üstüne birde deli diye tutuklatır

xEROTIK_KAPLUMBAGAx said:
Alhedras said:
Noventa said:
akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:

alhedras'ın dediği gibi biz türkler son teknoloji saldırı silahları olan taş isimli cismi kullanmaktayız
tahrip gücü yüksek olmakla beraber isabet ettiğinde çıkan "ahhhh" sesinden taşın isabet ettiğini anlıyabiliyoruz
çok ucuz maliyete gelen taş yoldan bulunabilir derecede ucuz artık(harbiden :grin:)
dediğim gibi uzaylıların türkiyeye 50 metreden yakına yaklaşmasına imkan yok anında taşı yer

Açıklama için teşekkürler.Üşenmeden yazmış birde :p

Mr. Kurnaz said:

Aslına bakarsan onlarca ülkede çekilen binlerce hatta milyonlarca ilginç olay var. Ama ekranlara yansıyan tabiki de sansasyon yaratacak ülkeler Amerika, Fransa, İtalya v.s peki bunca olay neden Türkiye de olmuyor. Uzaylılar ziyaret etmiyor. İşin açıkçası;

Milletimizin yaşam koşulları ve kalitesi göz önünde bulundurulacak olursa Marslılar izmir 'e yerleşse, Jüpiterliler '' Adını Alien Koydum '' diye film çekseler bile Milletimin ne umrunda olur nede tınında. Hani hatırlarmısınız bilmem Cartoon çizgi filmlerinde genellikle yabancı bir cisim görüldüğünde '' Bu bir kuş, bu bir kurbağa '' falan denilirdi. Ülkemin pozisyonu işte aynen öyle ..

timsah_arena said:
xEROTIK_KAPLUMBAGAx said:
Alhedras said:
Noventa said:
akilliteyp said:
Mr. Kurnaz said:

Açıklama için teşekkürler.Üşenmeden yazmış birde :p
önemli değil görevimiz

Back
Top Bottom