Evlilik Ve Çocuk Olayı

Users who are viewing this thread

BlackDread

Recruit
Şimdi benim klan seviyem 3 ve Kuzaitlerden Yana isimli bir hatunu kapıp evlendim . Evlendim de ne bir tören oldu ne bir kutlama öyle dümdüz evlendik . Ama aklıma takılanlar var :

1-Aldığım hatun Kuzaitlerde ve onun sancağını taşıyor . Kendi sancağımı taşıması için kendi krallığımı mı ilan etmem lazım ?
2-Çocuk olayı kendi kendine random bir zaman diliminde mi oluyor yoksa yan yana gelme durumu vs var mı ?
3-Çocuk doğdu diyelim ismini kendimiz mi koyuyoruz yoksa oyun random mu atıyor ?
Ekstra olarak son bir sorum da şu . Ben Vlandiyadan ayrıldım dolayısıyla benle olan ilişkileri -20 şuan .Kuzait ve Vlandiya barış halinde hatta Aseray hariç çoğu krallık barış halinde ve Vladniyada kendime bir kervan kurdum üç beş gelir gelsin diye ama yarın bu barış şayet bozulursa kervan direkt olarak yağmalanır mı bir de bu adamlarla aramız nasıl düzeltirim
?

İlk sorunun cevabını bilmiyorum ama ikinci soru için, karı doğum yaptıktan sonra ne zaman şehre uğrasam ertesi gün karın hamile diye bildirim geliyor, ve evet çocuk doğduktan sonra sağda isim koyabilmek için bir şey çıkıyor, doğduğunda bir ismi oluyor ama sen değiştiriyorsun o çıkan kısımdan. Son olarak da o kervan zaten sürekli dolaşım halinde şehir şehir dolaşıyor düşmana denk gelirse yağmalanma ihtimali var ama kesin yağma olur diyemem. İlişkini düzeltmekte de sana başarılar oyunun en zor kısmı ve yapabileceğin bir şey yok gibi duruyor şimdilik.

Back
Top Bottom