Evlilik sistemi hakkında

Users who are viewing this thread

76

Recruit
oyunda saptadığım üç hata var
1. bizden başka evlenen yok :neutral: bütün kızlar bizimi bekliyor? genç lordlar leydileri kapsa falan :smile:
2. neden sadece soylularla evlenebiliyoruz? yoldaşlarımızlada ancak soylu olduklarında evlenebiliyoruz, serbest olsada alsak şöyle temiz helal süt emmiş bir köylü kızı :smile:
3. yoldaşlarımızla onlar lord olduktan sonra evlenebiliyoruz fakat bayan yoldaşlarıda erkek olarak görüyor, yani bayan karakter ile bayan yoldaş evlenebiliyor :smile:

76 said:
oyunda saptadığım üç hata var
1. bizden başka evlenen yok :neutral: bütün kızlar bizimi bekliyor? genç lordlar leydileri kapsa falan :smile:
2. neden sadece soylularla evlenebiliyoruz? yoldaşlarımızlada ancak soylu olduklarında evlenebiliyoruz, serbest olsada alsak şöyle temiz helal süt emmiş bir köylü kızı :smile:
3. yoldaşlarımızla onlar lord olduktan sonra evlenebiliyoruz fakat bayan yoldaşlarıda erkek olarak görüyor, yani bayan karakter ile bayan yoldaş evlenebiliyor :smile:

bu 1. benimde dikkatimi çekmişti ama
3. olay süpermiş yaf :grin: :grin:
belki caldiriada lezoluk serbesttir(Lezait isminde adam var bir de oyunda yaf)

bu 3.yü yeni bir patch ilen giderirler

millet yoldaşlarla evlenemediklerinden yakınıyor hep, işte sebebi bu 3. olay :smile:
kadın yoldaşlarıda erkek gibi görüyor oyun o yüzden erkek karakterle evlenemiyoruz

Bu arada diğerlerinin evlenmediği konusunda katılmıyorum. Sevdiğim bayaan başka bir Lord ile evlendi. Vede aşkımız burada bitti tarzı bişey dedi :sad: :sad:

Ghazi said:
Bu arada diğerlerinin evlenmediği konusunda katılmıyorum. Sevdiğim bayaan başka bir Lord ile evlendi. Vede aşkımız burada bitti tarzı bişey dedi :sad: :sad:

sen ilgilenmeye başladığında oluyor o, durduk yere evlenmiyorlar :smile:

76 said:
Ghazi said:

sen ilgilenmeye başladığında oluyor o, durduk yere evlenmiyorlar :smile:
Tüm leydilerle ilgilendiğim için bu detayı atlamışım. Sağol  :lol:  :lol:

akman said:
Şimdi ben bu hatunun vasisiyle ilişkimi arttıracam diye gözümden ter akıtıyorum, buna sarkanların ağzını burnunu dağıtıyorum da bununla evlenince bana ne gibi bir yararı olacak? (Hayır, ondan başka ne yararı olacak...)

şairler anlatıyor aslında evliliğin ne işe yaradığını ama herkes sırf evlenmiş olmak için evleniyor :smile:

7 Day Theory said:
oyunda karakter haricinde işleyen bir zaman olmalı. bu sadece krallıkların birbirleriyle barış yapması vs. değil daha geniş alanları kapsamalı.

ne gibi

Back
Top Bottom