BL Erozbey Rehber Listesi

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

TurkishOttoman

Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Üstad sen böyle devam et. Hazır elin değmişken eksikleri vs. anlat belki yapımcılar biraz daha üstüne düşerler. Forumdaki isyanları okuduktan sonra aldığım oyunu yükleyesim gelmedi...

Sanberk

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Evlilik merak ettiğim bir konuydu eline sağlık, teşekkürler.

videoyu izlerken dikkatimi çekti 800 lerde bir nüfuz var. Kolayca arttırmanın bir yolu var mı? Yoksa hepsi el emeği göz nuru mu?

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Üstad sen böyle devam et. Hazır elin değmişken eksikleri vs. anlat belki yapımcılar biraz daha üstüne düşerler. Forumdaki isyanları okuduktan sonra aldığım oyunu yükleyesim gelmedi...
Genel görüşlerim ile ilgili bir video çekeceğim.

Evlilik merak ettiğim bir konuydu eline sağlık, teşekkürler.

videoyu izlerken dikkatimi çekti 800 lerde bir nüfuz var. Kolayca arttırmanın bir yolu var mı? Yoksa hepsi el emeği göz nuru mu?
Savaş ve bir çok etkenle nüfus artıyor. Dersler oluşturduğum için oluşturduğum bir karakter bu, o yüzden konsoldan nüfusu arttırdım.

Sanberk

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Savaş ve bir çok etkenle nüfus artıyor. Dersler oluşturduğum için oluşturduğum bir karakter bu, o yüzden konsoldan nüfusu arttırdım.
Savaşları vs. biliyordum ama oradan bana damla damla geliyor ondan sordum, teşekkürler.

Slader

Sergeant at Arms
M&B
Best answers
0
5 çocuğum oldu hiçbiri büyümedi tip vs bir bilgi yok 3 yıldır sende de böyle mi

adembeytr

Recruit
Best answers
0
Ya beyler bu liderlik nasıl gelişiyor orduyu yönetin falan diyor deli gibi savaşlarda bi dağıtıyom bi v düzeniyle saldırıyom 350 expde kaldı liderlik gelişmiyor

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Büyük ihtimal 1-2 sene geçince gözükecektir sende. Ben daha o kadarını göremedim kayıtlı oyunum crash yedi.

WarbandTV

Recruit
WBNW
Best answers
0
Evlenmek istemiyorum benimle, ulan bal gibi adamım, kalem yok belki ama Sturgiya'nın en iyi lordlarındanım, sende bi' yoldaşsın neden evlenmiyorsun benle, neden!