Resolved Epic Games den oyunu modla açamıyorum

Users who are viewing this thread

Version number
1.0.2
Branch
Main
Modded/unmodded
Yes, but I removed mods.

.Profesor.

Recruit
özet : Merhabalar ben bannerlord a Epic Games de sahibim. Oyunu daha erken aşamalarında satın almıştım. O zamandan beri de oyunu oynamaya devam ediyorum. Fakat oyuna girerken her zaman sorun yaşıyorum. Tam sürüm çıkana kadar böyle olabilir dedim. Ama son güncelleme ile beraber (tam sürüm 1.2) oyunu hiçbir şekilde mod kullanarak giremiyorum. Olabilecek bütün yolları denedim ve çözmeye çalıştım hiçbir şekilde çözemedim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Hiçbir şey olmazsa en azından oyunu Epic Games'den verirsem Steam gibi başka bir platformdan alırsam sevinirim. İlginiz için teşekkür ederim.

Merhabalar. Modlu ve modlanmış oyunlara destek sağlamıyoruz. Modsuz oyunla ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen bize bildirin. İlginiz için teşekkürler.

Merhabalar. Modlu ve modlanmış oyunlara destek sağlamıyoruz. Modsuz oyunla ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen bize bildirin. İlginiz için teşekkürler.
Yazımda da anlattığım gibi Epic hesabından modsuz oyuna girerkende en başından beri sorun yaşıyorum. Rica ediyorum oyunu Epicden iade alın Steam den verin bari. Yeni bir şey istemiyorum.

Back
Top Bottom