En iyi Lord

Users who are viewing this thread

kurtadam646

Recruit
Arkadaşlar forumda göremediğim için soruyorum

Acaba oyundaki en iyi ve teke tekde en iyi dövüşçü hero yani kahraman kim?
Bence Sancar Handır çünkü adamda mağazada satılmayan sarı renkteki kergit muhafız zırhı vardı yanlış hatırlamıyorsam

Krallarda dahilse "Kral Harlaus" oyundaki en güçlü kahramandır. Çünkü ondaki zırh kimsede yok ve ayrıca en yüksek seviyli ve statları olan krall tam olarak hatırlamıyorum fakat diğer krallardan daha iyi stat ve yetenekleri olduğuna eminim.

zırh da haklısın sanrım levha zırh mı ne kullanıo ama tüm kralların seviyeleri eşit stadlarıda sanırım

w4hammer said:
Krallarda dahilse "Kral Harlaus" oyundaki en güçlü kahramandır. Çünkü ondaki zırh kimsede yok ve ayrıca en yüksek seviyli ve statları olan krall tam olarak hatırlamıyorum fakat diğer krallardan daha iyi stat ve yetenekleri olduğuna eminim.

+1

w4hammer said:
+1

En iyi kralı bilmemde en kötü kral "Yaroglek" abicim bu kadar mı sömürgecilik olur yahu? Adam toprak fethediyor kendine alıyor, 1259'a falan gelmiştim vaegir'in yarısı yaroglek'in. Lordlarını da sevmiyor zaten.

f9t said:
En iyi kralı bilmemde en kötü kral "Yaroglek" abicim bu kadar mı sömürgecilik olur yahu? Adam toprak fethediyor kendine alıyor, 1259'a falan gelmiştim vaegir'in yarısı yaroglek'in. Lordlarını da sevmiyor zaten.

Galiba sen Vaegir'le iyi oynayamamıssındır.Vaegir bence en güçlü.Kral Yaroglek korkak olsada Lord'ları çok iyi.Eğer Pro iseniz Taktikle Vaegir'i kimse yenemez Tillahı gelse yenemez..

Dynamic said:
f9t said:

Galiba sen Vaegir'le iyi oynayamamıssındır.Vaegir bence en güçlü.Kral Yaroglek korkak olsada Lord'ları çok iyi.Eğer Pro iseniz Taktikle Vaegir'i kimse yenemez Tillahı gelse yenemez..

Lordları iyi ama Yaroglek ciddi ciddi pısırık bi adam. Vaegir ordusu o kadar güçlü değil benim zorluk seviyem 76%, yinede vaegiri bozguna uğratıyorum.

savaşlığı en iyi lordu istatisklerini vs. görünce anlayabiliriz sanıyorum. karakter olarak emir dhiyul iyi adamdır.

w4hammer said:

+1 ayrıca babacan adamdırda sevilesi bi tipi vardır

f9t said:
Dynamic said:
f9t said:

Lordları iyi ama Yaroglek ciddi ciddi pısırık bi adam. Vaegir ordusu o kadar güçlü değil benim zorluk seviyem 76%, yinede vaegiri bozguna uğratıyorum.

%115 zorlukta oynuyorum vaegir ordusu zorluyor. Şövalyeleri acayip oluyor muhafızları güçlendirilmiş. Dehşete kapılabiliyorsunuz.

nemesisalper said:
vaegirlerdeki çift elli baltanın tadına bakmamış heralde arkadaş ... :smile:

Sanırım ama Nord Kahramanın o zırhı ve baltası Lordlara bedel lord konusuna gelince Kral olarak Ragnar (bir savaşta 40 kişiye tek dalıp adamların arasında sağa sola balta savururken gördüm attan düşmüştü ama o savaşta bayılmadı bile) Lord olarak Chaurka Noyan

Back
Top Bottom