DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Noob Saibot said:
Daha demin dereceli maçı kazandıktan sonra menüye geldiğimde oyunu terk et yazısı çıktı.Bende terk et dedim halbuki oyunu kazandık bitti. Sonra son oyunum kayıt olmamış.Bu nasıl saçmalık böyle.Boşuna mı oynadım şu an?
Kaydoluyor o oyunlar bana sık sık oluyor terk et diyebilirsin rahat rahat

Compendium'u sadece yeni mmr olayı için aldım bakalım kaç k verecek.

Noob Saibot said:
Pudgede otomatik ulti kullanma varmış nasıl o  ? Hook attığında anda direk ultiyi kullanma nasıl oluyor
Otomatik olmuyor, hook attıktan hemen sonra ultiyi adamın üzerine atıyor o yüzden oto kullanmış gibi oluyor.

erennuman_mb said:
Noob Saibot said:
Pudgede otomatik ulti kullanma varmış nasıl o  ? Hook attığında anda direk ultiyi kullanma nasıl oluyor
Otomatik olmuyor, hook attıktan hemen sonra ultiyi adamın üzerine atıyor o yüzden oto kullanmış gibi oluyor.

Hayir, shift-queue ile anlik kullaniliyor.

Noob Saibot said:
Nasıl yapmam gerek onu.Çok kill kaçırdım bu yüzden.

Surekli shifte basarak gidecegin yere bas, rot ac, hook at ve ulti kullan. Gidecegin yere ulastiginda hook atip rot acip adam geldigi anda ulti kullanacaksin.

Once you go 2k, you never go b.

Her denediğimde daha da düşüyorum ulan. Ya iyi oynasam bile baştan gg dediğin oyunlar geliyor ya da ben sıvıyorum oyun boyunca. Omniknight/CM ile genelde alıyorum oyunları fakat picking phase sıkıntı. Milletin ne seçeceği belli olmuyor ve onlarla olan winrate'ime kıyamıyorum. (omniknight 50 oyunda %70, cm yi bilmiyorum)

bu da böyle bir durumdur.

Edit: MMR'ı o kadar takmamaya karar verdim.

Birşey olmaz, balance patch. Yeni şeyler eklememişler. N'aix ve Slark nerfleri gerekliydi, ancak IceFrog neden Windrunner ile Weaver'i bufflayıp duruyor anlamadım. Zaten pickleniyorlar, bildiğin ölümsüz herolar.

Dün 12 galibiyet aldım üst üste sevinmiştim.Bugünde 12 mağlubiyet aldım üst üste.Bu oyun bana derecemi yükselttirmek istemiyor.Galibiyet ile mağlubiyetim hep orantılı gidiyor yok böyle bir şey ya :mad:

B2DE937AC54C4AF49E24DA6D62FB2888DB53DF94
arkadaş inanmış

Arkadaşlar oyunu iki yıldır oynamıyordum, bu süre zarfında oyunda genel olarak nelerin değiştiğini bana özetleyecek biri var mı ? :smile: Örneğin 20lvl dim sıfırlanmış farklı bir lvl sistemi gelmiş sanırım, tek kişilik ed muhabbetleri falan var bunlar tam olarak nedir? Bir de bu ranked'ın olayı nedir serbest maç'tan farkı ne tam olarak? Kusura bakmayın belki acemice sorular oldu malum 2 yıldır oynamıyorum 2 yıl önce de öyle aşırı bildiğim söylenemez zaten. (Ama fena oynamam)

Montewar said:
Arkadaşlar oyunu iki yıldır oynamıyordum, bu süre zarfında oyunda genel olarak nelerin değiştiğini bana özetleyecek biri var mı ? :smile: Örneğin 20lvl dim sıfırlanmış farklı bir lvl sistemi gelmiş sanırım, tek kişilik ed muhabbetleri falan var bunlar tam olarak nedir? Bir de bu ranked'ın olayı nedir serbest maç'tan farkı ne tam olarak? Kusura bakmayın belki acemice sorular oldu malum 2 yıldır oynamıyorum 2 yıl önce de öyle aşırı bildiğim söylenemez zaten. (Ama fena oynamam)
çok şey

ranked olayı senin beceri seviyendeki kişilerle oynamanı sağlayan bir sistem. Senin ne kadar iyi olduğunu ölçüyor.

Back
Top Bottom