DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

All-star kadroları ve finali kimin sunacağı açıklandı. Kadrolar şöyle:

Ne kadar boktan bir seçim yapıldığını uzun uzadıya söylemeye gerek yok. SumaiL, RTZ ve BurNIng'in aynı takımda olması ve bunların yanına xiao8 gibi ırkçı bir pisliğin gelmesi şaka gibi. Koç Notail'i de sayarsak batıdan sadece 5 kişi var. Diğer takımda da TI3 maçında farm yapıp herkesi kesen Ferrari emosu, Fear ve Hao var. Fear, Puppey ve Mushi, ice3x ve SumaiL dışında çöp bir kadro var. Dışarıda Dendi, XBOCT, EE, s4, Kuroky ve FATA- gibi adamlar varken geçen sene basın toplantılarında takım olarak İngilizce konuşamadıkları için dalga geçilen Newbee'nin 2 elemanın olması şu an için eğlence anlamında hiçbir şey vaat etmiyor.

Finalleri Tobi-Synderen ikilisi sunacak. Toby sene içinde sürekli işin paraya dönmesine sallayıp senede 3-4 tane turnuva dışında ortalıkta gözükmese de LD'ye oranla çok daha seviliyor. İkili olarak da en beğenilen ikili Toby-Synderen. Bu konuda isabetli bir karar verilmiş.

Grup maçları için cast programını da atayım https://twitter.com/LDdota/status/624251711431905280

Grup aşaması bittikten sonra casting ikilileri değişiyor. Ana etkinlikten itibaren LD+Blitz, Tobi+Synderen, ODPixel+Syderen ve Capitalist+Blitz olacak.

Ben de böyle gelip 1-2 şey çiziktirip kaçıcam her gün. hadi bb

Balex said:
All-star kadroları ve finali kimin sunacağı açıklandı. Kadrolar şöyle:

Ne kadar boktan bir seçim yapıldığını uzun uzadıya söylemeye gerek yok. SumaiL, RTZ ve BurNIng'in aynı takımda olması ve bunların yanına xiao8 gibi ırkçı bir pisliğin gelmesi şaka gibi. Koç Notail'i de sayarsak batıdan sadece 5 kişi var. Diğer takımda da TI3 maçında farm yapıp herkesi kesen Ferrari emosu, Fear ve Hao var. Fear, Puppey ve Mushi, ice3x ve SumaiL dışında çöp bir kadro var. Dışarıda Dendi, XBOCT, EE, s4, Kuroky ve FATA- gibi adamlar varken geçen sene basın toplantılarında takım olarak İngilizce konuşamadıkları için dalga geçilen Newbee'nin 2 elemanın olması şu an için eğlence anlamında hiçbir şey vaat etmiyor.

Finalleri Tobi-Synderen ikilisi sunacak. Toby sene içinde sürekli işin paraya dönmesine sallayıp senede 3-4 tane turnuva dışında ortalıkta gözükmese de LD'ye oranla çok daha seviliyor. İkili olarak da en beğenilen ikili Toby-Synderen. Bu konuda isabetli bir karar verilmiş.

Grup maçları için cast programını da atayım https://twitter.com/LDdota/status/624251711431905280

Grup aşaması bittikten sonra casting ikilileri değişiyor. Ana etkinlikten itibaren LD+Blitz, Tobi+Synderen, ODPixel+Syderen ve Capitalist+Blitz olacak.

Ben de böyle gelip 1-2 şey çiziktirip kaçıcam her gün. hadi bb
Tam da benim değineceğim konuyu yazmışın. Çok b*ktan takım yapmışlar bence bu sene. Daha iyi oyuncuları alabilirlerdi. Hakları yenilmiş. Dendinin alınmaması zaten baştan bir saçmalık.

Maçların başlamasına daha baya var gibi. Yarım saat geçmesine rağmen yayın daha yeni açıldı. O da büyük ihtimal insanlar çıldırmasın diye.

dajshkdasds Wild card takımlarından oyuncularla yapılan röportajları yayınlama başladılar.

İlk gün sürprizlerle başladı. Fnatic karşısında ilk oyunu rahat alan Secret 2. maç saçma sapan pickler yaparak Fnatic'e 1 puanı hediye etti. Puppey bile bu kadar outdraft olmamıştır heralde :lol:

LGD-C9 serisi çok epik bir şekilde sonlandı. C9'ın1-2 kez highground pushunda başarısız olması, o zamana kadar istediği gibi kasamayan Sylar'ı yukarı çıkardı. Clown9 olmaktan yine kurtulamadılar ilk oyunda. Maybe efsane bir Ember oynadı bu arada. İkinci oyunda da C9 başta çok ciddi anlamda tokat yedi. Hatta öyle yediler ki 6-26 gibi bir skor vardı. EE de Anti Mage ile dakika 18'de ancak bf çıkmıştı. İlk maçtaki gibi bir senaryoyla bu sefer LGD push için bastırdı ama onlar da başarısız olunca dengelendi oyun. Sonra EE Sama Rapierle öldü ve mutlu son dakhsdkhgasdkhg

MVP-coL maçına hiç mi hiç bakamadım. Burda da beklenenin aksine coL 2-0'la geçmiş. Günün 2. serileri başlıyor birazdan. Maçlar bittikçe burdan güncellerim.

http://imgur.com/IoKCvx1

Kuroky dün çok güzel ayar verdi coL takımına. Zai düşman baseinde kill alınca bunlar ? yazdılar ve karşılıklı tartışma çıktı. En son swindlemelonzz biz Techies'i nasıl counterlayacağınızı görmek için Techies seçtik yazınca Kuro ''ask me next time'' diyerek olayı bitirdi.

Na'Vi ile oynadıkları maçta da bir oyuncuları oyun başında alldan 4 yazmışlardı(XBOCT ile dalga geçmek için kullanılıyor). O zaman kimse takmadığı için sıkıntı olmamıştı ama, dün Secret'a da laf atmaları işin cıvkını çıkardıklarını gösteriyor. En büyük e-spor turnuvasında böyle bir olay olması turnuvanın itibarına yakışmıyor.

Gruplarda hala sıralamalar tam olarak netleşmiş değil. A grubunda Na'Vi ve iG, B grubunda da MVP.Hot6 blowerdan devam edecek turnuvaya. Bugünkü son grup maçlarında diğer takımlar arasındaki sıralama netleşecek. Ondan sonra 4 günlük bir ara var.

Markette dota 2 itemi satabilen var mı?Sabahdan beri deniyorum ama sunucuyla bağlantı kurulamadı hatası veriyor.

Bu konudaki kaçıncı *** oluşum bilmiyorum ama yine de yazayım :lol:

Turnuvaya ciddi ciddi çalışmış 3-4 takım var. Bunlar LGD-coL ve CDEC. Secret zaten form olarak zirvede onları yazmıyorum. LGD maksimum potansiyeline ulaşmış durumda. coL elemeleri geçmesiyle şaşırtmıştı, daha fazla şaşırtmaya devam ediyor. İlk 10 şansları hayli yüksek bu şekilde oynamaya devam ederlerse. CDEC de bulunduğu yeri fazlasıyla hak ediyor. Turnuvaya wild cardla gelmelerine rağmen şu an B grubunda liderler. Maybe'nin LGD'ye geçmesi hem LGD'ye hem de CDEC'e yaramış. Maybe bireysel olarak bu turnuvada aksa da CDEC Maybe varken oynadığından çok daha disiplinli ve iyi oynuyor takım olarak.

Bi de iG'yi Top6 tahminlerine sokan ellerime attırayım. Takım öyle bir hale gelmiş ki, kendi takımlarındaki Naga ulti basıp initiate yaptığında takımca vakum+wall kombosu yiyorlar. O maçtan bir bölüm:

Cdec c9 maçına cdec basin.
Secret ehoma macina secret.
LGd Empire macinada lgd basin.
mvp newbee macina elbette mvp basin.
3 gunde 250 dolar yapabildim ama 1 günde kaybediyor. Item hirsi gözümü kör ediyor.

Back
Top Bottom