DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Ranked denemiyordum normalde,arkadaşımla parti ranked tamamladık 2500 küsür bi dereceyle başlattı; 20.dakikada hard carry farm yapıyor diye cıngar çıkaran mı dersin,oyun başladıktan bir dakika sonra karar verip 3.hard carry'yi alan mı dersin alayı ranked oyunda denk geliyor.Ha bu dereceyi kasmışım ha normal oyunda seviyem yükselmiş,hiç bir farkı yok.

http://www.youtube.com/watch?v=_-J9mfcExhg&list=LL4cmOAKnCpXoaVLapEShn-w&index=3

bu video çok hoşuma gitti. nasıl düşük seviyeden kurtulacağını anlatıyor. illa işe yarıyacak diye bişey yok ama bi deneyin. ranked maçlarda %90 omni almak bile yükselmenize yardım edebilir.

sup alırsanız yükselirsiniz bu kadar basit.. Çünkü kimse sup oynayamıyor.. Bide muteyi kullanın supsanız bol küfür yersiniz takım arkadaşınız gerizekalı olsada küfreder.. :sad:

Miraak said:
benim bir oyunumda kill sayım (benim kill sayım) 43-0 dı.. :grin:
birkere pudge ile 38-0(1 death var ama son saniye intihar ettim taşağına bloodstone kasıp)
invoker 25-0
juggernaut 45-1
meepo 50-1

karşıda nooblar olunca böyle olabiliyor sonuçlar. pudge oyununda ganka gidiyordum adamlara dalıyordum ben dalamadan bi baktım adamlar ölmüş beleş flesh heap geliyordu erken aghanim kastım sonuç böyle oldu. Böyle sonuçlar olunca çok sevinmeyin derim genelde karşıda nooblar oluyor. Meepo oynadığım zamanlarda meepoya en kötü hero denildiği zamandı bound sentinel bilir birlikte giriyorduk oyunu dağıtıyorduk. Meeponun gücünü en az 30 kişiye kanıtlamıştım(birtanesinde tek almıştım oyunu. Huskarın ksleri saymazsak.). Meepoyu harass açısından fazla iplemedikleri için zaten noobtur dedikleri için almıştım adamları. Şimdi girsem ilk hedef ben oluyorum. Böyle skorlar için genelde karşıda noob olması gerekiyor.

Aynen genelde karşı taraf noob oluyor ve oyun sıkıcı bir hal alıyor.. LoL gibi oluyor 1 adamla tüm takımı kesme durumuna geliyor oyun..

Bu kadar skoru nasıl aklında tuttun.. Ben sadece en yüksek yaptığımı hatırlıyorum :razz:
Birde 90 dklık pudge oyunum vardı 56 mı ne killim vardı 7-8 ölümün vardı ama maçı kazanmıştık.. :grin:

Montewar said:
Oha 32-0 nedir la
ml0L5Y.jpg
Pardon canım 41-0'mış.^^

Bu gün akarkene.(İtemlere dikkat.O son parayla kristal aldım.Herkese tek attım istisnasız.)
lYA19B.jpg

Miraak said:
sup alırsanız yükselirsiniz bu kadar basit.. Çünkü kimse sup oynayamıyor.. Bide muteyi kullanın supsanız bol küfür yersiniz takım arkadaşınız gerizekalı olsada küfreder.. :sad:

kurye benden, uçurmak benden, 6 tane ward aldım. pudge wardlara ramen kastı. bende ward parası yüzünden aganim alamadım. oyun sonunda ward almayı bıraktım ve aganim kasıyordum. takımdaki beyinsizler vard almadığım için benden şikayet ettiler. biri ööldüğü zaman direk mini map e bakıyor, wardımız var mı diye. eğer yoksa suçlu belli... malgibi duşman tarafında farm yapıyor, sonra beni suçluyor. (omniydim)

başka bir oyunda ise aşağı nehre ward attım, sonra oradan gelen idamı işaret ettim, kaçmasını söyledim, kaçmadı öldü. sonra bana kızdı 'sen neredesin, benim yanımda değilsin'. bazen bu kadar beyinsiz oluyorlar.

bir başka örnekte elinizde heal skili var, bize 5 kişi gang geliyor. benim adam ortasında kalıp ölüyor ve sonra neden heal atmadığımla ilgili beni suçluyor.

başka bir örnek ise skaywrath gange geldi, benim adama ult attı, ona can bastım. tam ölüyordu, canı arttı azaldı yine öldü. sonra neden repel atmadığım için beni suçladı. (repel atsam zaten 50-100 canı kalmış olacaktı) bide bu adam arkadaşım

lanede 1 last hit bile alsam yanımdaki carry bana kızıyor, dakka 50 de 20-30 last hitim bile anca oluyor ve tüm parayı wardlara akıtıyom. oyun boyunca 3-5 defa ölüyorum. carry ise 10 defa. adam oynamayı bilmiyor, neresi tehlikeli neresi güvenli anlamıyor. o feedliyo oyun sonunda bana 9-10 defa tek atıyorlar ve ben feedlemiş oluyom. bu gerizekalıların hepsi gitsin lol oynasın.

eğer midde ward varsa ve adamınız gang yedikten 1 saniye sonra süresi biterse o adam ölümünden senin ward almamanı sorumlu tutar. o last hit kaçırınca ben laf atıyor muyum? carry oyuncularının %90ı mal. çünkü tüm mallar carry oynuyor, support oynayan mal daha az.

kustum elemimi kederimi, rahatladım :grin:

luckylancer said:
Miraak said:

kurye benden, uçurmak benden, 6 tane ward aldım. pudge wardlara ramen kastı. bende ward parası yüzünden aganim alamadım. oyun sonunda ward almayı bıraktım ve aganim kasıyordum. takımdaki beyinsizler vard almadığım için benden şikayet ettiler. biri ööldüğü zaman direk mini map e bakıyor, wardımız var mı diye. eğer yoksa suçlu belli... malgibi duşman tarafında farm yapıyor, sonra beni suçluyor. (omniydim)

başka bir oyunda ise aşağı nehre ward attım, sonra oradan gelen idamı işaret ettim, kaçmasını söyledim, kaçmadı öldü. sonra bana kızdı 'sen neredesin, benim yanımda değilsin'. bazen bu kadar beyinsiz oluyorlar.

bir başka örnekte elinizde heal skili var, bize 5 kişi gang geliyor. benim adam ortasında kalıp ölüyor ve sonra neden heal atmadığımla ilgili beni suçluyor.

başka bir örnek ise skaywrath gange geldi, benim adama ult attı, ona can bastım. tam ölüyordu, canı arttı azaldı yine öldü. sonra neden repel atmadığım için beni suçladı. (repel atsam zaten 50-100 canı kalmış olacaktı) bide bu adam arkadaşım

lanede 1 last hit bile alsam yanımdaki carry bana kızıyor, dakka 50 de 20-30 last hitim bile anca oluyor ve tüm parayı wardlara akıtıyom. oyun boyunca 3-5 defa ölüyorum. carry ise 10 defa. adam oynamayı bilmiyor, neresi tehlikeli neresi güvenli anlamıyor. o feedliyo oyun sonunda bana 9-10 defa tek atıyorlar ve ben feedlemiş oluyom. bu gerizekalıların hepsi gitsin lol oynasın.

eğer midde ward varsa ve adamınız gang yedikten 1 saniye sonra süresi biterse o adam ölümünden senin ward almamanı sorumlu tutar. o last hit kaçırınca ben laf atıyor muyum? carry oyuncularının %90ı mal. çünkü tüm mallar carry oynuyor, support oynayan mal daha az.

kustum elemimi kederimi, rahatladım :grin:
ward almayı bırakmaman lazım istersen bot bile kasama. diğerlerinde ise mmr düşük galiba. öyle adamlara denk gelmedimki 2000 mmr falan var şu an bayağı düştü.

Ezio Auditore (1459)

eğer oyun başından direk aradan biraz da farm alıp aganim çıksam ultimi daha uzaktan atabilirim, enimganın ultisinin dışından. öteki türlü ultimi takımın menzilinde tutayım derken black hole giriyom ve sonrada orchid atıyorlar. adamların warda baktığı yok. sene başında 30 lvl dım ve bu gayet güzel bir seviyeydi. sonra yıl boyunca oynamadım, millet 70-100 seviye kasmış ve artık daha acamilerle giriyorum.

Noob Saibot said:
Ulan bu sven ne imiş be.Bf+bkb'li sven varsa karşı tarafta takım savaşına girmeyin hiç :grin: Katliam yapıyor resmen.
q'su ölüm ya.Ulti le beraber mask of madness kastımı fight'ye girince zorlamıyorum zırh veya görünmezlik yoksa bırakıyorum öyle.

luckylancer said:
Ezio Auditore (1459)

eğer oyun başından direk aradan biraz da farm alıp aganim çıksam ultimi daha uzaktan atabilirim, enimganın ultisinin dışından. öteki türlü ultimi takımın menzilinde tutayım derken black hole giriyom ve sonrada orchid atıyorlar. adamların warda baktığı yok. sene başında 30 lvl dım ve bu gayet güzel bir seviyeydi. sonra yıl boyunca oynamadım, millet 70-100 seviye kasmış ve artık daha acamilerle giriyorum.
bende bayağı oynamadım ama şu an oynadığımda yine yok. Enigma zor bir supporttur ayrıca. Ben lich kullanıyorum genelde. Bildiğim kadarıyla enigma ve chen farmlaması gereken tek sup.

Sven için, medusa ile sniper götürür bence sveni.

Sven gerçekten takım savaşında katliam yapabilen nadir herolardan.Hangi hero ile yada item ile engelleyebiliriz sveni ? Tabi sven bkb'li.Takım savaşına giremiyorduk arkadaş korkudan  :grin: Girdiysek de sveni görünce bir anda kaçıyorduk. :grin:

Back
Top Bottom