Donskoy Kazachiy Polk

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
General Shepherd said:
Doğrusunu söylemek gerekirse benim sizlere karşı bir böyle saygısızca hareket v.b. kullanmadığım halde, sizlerin böyle gelip. Dün 82.Alay'ın açılış gününde HoV-Emirhan(PolarBear-Mwamba) isimli yaratığın sürekli sunucuya 82-86-49.Alay oyuncu isimleriyle girerek tk'lar atması ve sonrasında küfür etmesi sizlerde ki insanların zatıma yönelik nasıl bir tavır aldığını gösteriyor, benim yakamdan düşmüyorsunuz.

Lakin şunu da bilin, sizler kendi kişisel kimliklerinizi saklayan cinste bir türdesiniz. Kimlikleriniz de yakında tespit edildiği zaman o zaman insanlara yönelik sanal yol üzerinden şantaj ve uygunsuzca hareketlerin ne demek olduğunu da göreceksiniz..  Burada istediğiniz kadar Anti-Shepherd ve benim gitmemi isteyin, ben burada ister aktif olurum, ister olmam. Bu sizin düşünce alanınızda değildir.

Ayrıca aşağıda paylaştığım spoiler üzerinde ki, saygısızca üslubunuzu paylaşıyorum..
dOnJj4.png

Bunu kendisi yapmamış ki kendisi yapsa neyse bu klanın hov ile alakası nedir ? hakany hovlardan diye hovdan birisi ne yaparsa adama ve klana suç atıyon bence gereksiz konuşma . Yapan kişilerle tartış bu konuyu ..

Ekleme : Kimlikten bahsetmişsin heralde adamları pentagon falan sandın evde oturmaktan paranoyak olmuşsun git bi hava al bi oyun için bu kadar abartı ne anlamsız . Sen oyuna girince millete fotonu kimliğini falanmı dağıtıyon xd  :facepalm:

SooNationaL said:
General Shepherd said:
Doğrusunu söylemek gerekirse benim sizlere karşı bir böyle saygısızca hareket v.b. kullanmadığım halde, sizlerin böyle gelip. Dün 82.Alay'ın açılış gününde HoV-Emirhan(PolarBear-Mwamba) isimli yaratığın sürekli sunucuya 82-86-49.Alay oyuncu isimleriyle girerek tk'lar atması ve sonrasında küfür etmesi sizlerde ki insanların zatıma yönelik nasıl bir tavır aldığını gösteriyor, benim yakamdan düşmüyorsunuz.

Lakin şunu da bilin, sizler kendi kişisel kimliklerinizi saklayan cinste bir türdesiniz. Kimlikleriniz de yakında tespit edildiği zaman o zaman insanlara yönelik sanal yol üzerinden şantaj ve uygunsuzca hareketlerin ne demek olduğunu da göreceksiniz..  Burada istediğiniz kadar Anti-Shepherd ve benim gitmemi isteyin, ben burada ister aktif olurum, ister olmam. Bu sizin düşünce alanınızda değildir.

Ayrıca aşağıda paylaştığım spoiler üzerinde ki, saygısızca üslubunuzu paylaşıyorum..
dOnJj4.png

Bunu kendisi yapmamış ki kendisi yapsa neyse bu klanın hov ile alakası nedir ? hakany hovlardan diye hovdan birisi ne yaparsa adama ve klana suç atıyon bence gereksiz konuşma . Yapan kişilerle tartış bu konuyu ..

Ekleme : Kimlikten bahsetmişsin heralde adamları pentagon falan sandın evde oturmaktan paranoyak olmuşsun git bi hava al bi oyun için bu kadar abartı ne anlamsız . Sen oyuna girince millete fotonu kimliğini falanmı dağıtıyon xd  :facepalm:

Steam grubunda ki fotoya iyi bak, "mujahid" isimli zat paylaşmış, yetkililerinin ismi olarak forumda o zat gözüküyor.. Paranoyak ve pentagon ile ilgilisi yok =)  Ve biraz daha iyi incelersen iyi olur..

Hayır deli diyicem dilim varmıyor ego diyicem az kalıyor çıldırıyorum  :lol: Kimliğimizi sakladığımız falan yok hatırlarsan sen kendinden 10 yaş küçük birine küfrettiğinde bulunduğun Teamspeak'e doluşup seni kenara çektiğimizde kem küm ediyordun. Onu da geçtim en son telefonunu aradığımızda utanmasan anneni vericektin telefona konuşsun diye dayısım ayağına yatıp teamspeak'de mikrofonu açık unutmuştun.

Yetkilimiz Müjahid, Subay da Müjahid, Klan sahibi de Müjahid aynı sözleri yüzüne söyleyen de Müjahid ama etkinliğinde yaşanan olayları ben bilmem. Bizim alayımızda bulunmayıp başka alaylarda bulunan HoV üyeleri olabilir bunun sorumlusu da DKP değildir. Kaldı ki umrumda da değil. Koskoca NW camiyasında kendin gibi adamları topladığın bir teneke alayı dışında umursanmayan, sevilmeyen bir insansın istersen yapılan her şeyi paylaş millet gülüyor burada eğlence çıkıyor.  :iamamoron:

@SooNational; gülüp geçmeyi bilmek lazım. Bu tarz asosyal insanların tek hayatı kendi sanal çevresinde kurduğu dünya olduğu için kendini General sanmasına da alıştık, Jahrein olayını bize yıkmaya çalışmasına da.

z0mZJO.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom