Donskoy Kazachiy Polk

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kiwitoris

Master Knight
BLor9V.jpg

Donskoy Kazachiy Polk Hakkında said:
24 Ağustos 2016 tarihinde kurduğumuz ve önceki fraksiyonumuz olan Nr.162 Regiment zu Fuss "Türkische Abteilung", meşguliyetimizden ve inaktiflikten dolayı kapatılmıştır. Uzun bir süre inaktif olduktan sonra tekrar haftada bir kaç kez etkinlik gerçekleştirmek üzere bir fraksiyon daha kurmaya karar verdik. Öncekiler gibi alışılmışın dışında bir fraksiyon olması için bu sefer; Rus Çarlığı bünyesindeki Don Kazak Alayı (Donskoy Kazachiy Polk) olarak başlamaya karar verdik. Herd of Vultures ve Nr.88 Infanterie Regiment üyelerinin öncülüğünde açılan alayımıza üye alımları, Teamspeak platformu üzerinden yapılacaktır. Birlik olarak Rus Çarlığı / Simbirsk Piyade Alayı; sancak olarak ise Kazak Atamanlığı (Elinde tüfek tutan Kazak askeri) sancağı kullanılacaktır.

Kurallar said:
► Birlik içerisinde, subaylar en yetkili kişilerdir ve komutlar subaylar tarafından verilir.

► Subayların emri dışına çıkmak, emirlere itaatsizlik, birlik ve hat düzenini bozucu davranışlar, subayın sözünü kesmek, hat dışına çıkmak ve benzeri düzen bozucu davranışlar yasaktır.

► Birlik teması dışına çıkmak ve fraksiyon içerisinde subay emri dışında sınıf seçmek yasaktır.

► Nişan ve madalyalar en yetkili subay tarafından, törenlerde verilir. Bunun dışına çıkan yetkililer cezalandır.

► Görevini kötüye kullanan, yetkisini suistimal eden subaylar cezalandırılır.

► Maç ya da toplu savaşlara gelemeyecek şahıslar, sebeplerini yetkili subaylara bildirmelidir. Aksi taktirde cezalandırılacaktır.

► Maç ya da toplu savaşlarda, çıkan oyuncular sebeplerini yetkili subaylara bildirmelidir. Aksi taktirde cezalandırılacaktır.

► Maç ve toplu savaşlarda genel sohbet kanalı yetkili subay izni olmadan kullanılmamalıdır. Aksi taktirde cezalandırılacaktır.

► Bir hafta boyunca antrenman, maç ya da toplu savaşlara sebep belirtmeden gelmeyen şahıslar, oluşumdan pasif kaldıkları gerekçesi ile uzaklaştırılır.

► Oluşum üyelerinin diğer klanlarla iletişimine dikkat etmesi gerekmektedir. Gereksiz tartışma ve kavgalardan uzak durmaları gerekmektedir. Olası bir durumda yetkili subayları bilgilendirmelidir.

► Teamspeak platformunda; odalara gereksiz giriş ve çıkışlar, ses kirliliği yaratmak, maç ve toplu savaşlarda subayın sözünü kesici ve hat düzenini bozucu konuşmalar ve ses kirlilikleri, diğer üyeleri rahatsız edici davranışlar yasaktır.

W76BYP.png

PlY8Q6.jpg

G9bGM6.png

1J25rB.png
Recrut: Birliğe yeni katılan askerlere verilen rütbedir. Bir hafta boyunca aktif olmaları durumunda bir üst rütbeye terfi edilirler. Bu süreç içerisinde izlemede olacaktırlar.

LbYrE0.png
Ryadov: Bir haftalık eğitim sürecinden sonra verilen er rütbesidir. Birinci seviye kıdeme sahiptir.

rOmrRa.png
Grenadier: İkinci seviye kıdeme sahip er rütbesidir.

76VzPL.png
Efreitor: Üçüncü seviye kıdeme sahip er rütbesidir.

LbYrbz.png
Kapral: Dördüncü seviye kıdeme sahip er rütbesidir. Onbaşı; alt kıdeminde bulunan on askerden sorumludur.

1J25Jb.png
Serzhant: Beşinci seviye kıdeme sahip er rütbesidir. Çavuş; alt kıdeminde bulunan onbaşı ve erlerden sorumludur.

vjQ9jD.png
Starshiy Serzhant: Altıncı seviye kıdeme sahip er rütbesidir. Başçavuş; alt kıdeminde bulunan çavuş, onbaşı ve erlerden sorumludur.

z02XGD.png
Poruchik: Birinci seviye kıdeme sahip subay rütbesidir. Teğmen; alt kıdeminde bulunan başçavuş, çavuş, onbaşı ve erlerden sorumludur. Subayın bulunmadığı ya da komuta edecek durumda bulunmadığı zamanlarda komuta yetkisine sahiptir.

Oo3gr5.png
Kapitan: İkinci seviye kıdeme sahip subay rütbesidir. Yüzbaşı; tüm alayın yönetiminden sorumludur.

BLRpR9.jpg

Oo3gr5.png
DKP_Kapitan_Mujahid

LbYrbz.png
DKP_Serzhant_Marjixd 

LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Jägermeister
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Engin
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Behlül
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_GeraltofRivia
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_GamerRepublicFighter
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Maxim
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Adoff
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Dragonassasin
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Alexis
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_FerdinandSchörner
LbYrE0.png
DKP_Ryadov_Daryl

Umarım, eskiden yapılmış olan rezillikler bir kenara bırakılıp, sadece Türk ortamı ve Uluslararası ortamda Türkleri tanıtmak esas hedefiniz ve ilkeniz olur, başarılar..

General Shepherd said:
Umarım, eskiden yapılmış olan rezillikler bir kenara bırakılıp, sadece Türk ortamı ve Uluslararası ortamda Türkleri tanıtmak esas hedefiniz ve ilkeniz olur, başarılar..
Napolyon Savaşları camiyasından çekildiğinize göre bu camiyada hiçbir rezillik bulunacağını ve oluşacağını sanmıyorum. Rezillik arayan arkadaşlar için; ünlü olmaya çalışmak amacıyla yayıncıları rahatsız eden ve sonra gereken cevabı alan şahısların bir takım videoları bulunmaktadır inceleyebilirsiniz. Teşekkürler.

Hakany said:
General Shepherd said:
Napolyon Savaşları camiyasından çekildiğinize göre bu camiyada hiçbir rezillik bulunacağını ve oluşacağını sanmıyorum. Rezillik arayan arkadaşlar için; ünlü olmaya çalışmak amacıyla yayıncıları rahatsız eden ve sonra gereken cevabı alan şahısların bir takım videoları bulunmaktadır inceleyebilirsiniz. Teşekkürler.

İnsanları rezillik derken, şahsıma yönelik "Facebook" üzerinden ailem, ve akrabalarımı rahatsız edecek kadar ileriye giden, ve bu seviyede halen böyle gereksiz yollara başvuracak kadar sorunlu insanlardan oluşmaktasınız, sizlere verecek bir kelamım yok. Ayrıca "Jahrein" ile çekilen videolar zaten sizin "Şahsıma yönelik" karalama kampanyalarından birisidir. Sadece beni değil, bir başka kişilere yönelikte rahatsız edici hareketlerde bulunmaktasınız.. Bu sözleri de buradan yazayım, sizlere gelecek olan arkadaşların kulağına bir küpe olur..

Ayrıca; NWL-TR başlıyor, şayet bu ortamdan çekilmek gibi bir durumum olsaydı, sizlere bunları yazmazdım.. Sadece fazla vakit ayıramıyorum, hepsi bu.

Napolyon Savaşları camiyasında umursanmayan bir insanın gelip sayfa altında karalama kampanyası yapmaya çalışması gülünç. Ne mutlu ki 162 ve devamındaki alaylarımız bu tarz saçma iddialara ve karalama kampanyalarına rağmen zamanında en iyisi olabilmeyi başarmış alaylardır. Eziklediği insanlardan destansı farklar yiyerek kendisini rezil eden bir insan suretiyle mi bunları yazıyorsun yoksa her seninle uğraşana HoV üyesi gözüyle baktığın suretinle mi bilmiyorum ancak hiçbir ortamda ciddiye alınmadığın gibi ne yazık ki bu sayfa altında da ciddiye alınmayacaksın.

Sayfayı kirletmek dışında başka bir amacın var ise devam edebilirsin yoksa uğurlar olsun, pek kale almıyoruz. Teşekkürler.

Doğrusunu söylemek gerekirse benim sizlere karşı bir böyle saygısızca hareket v.b. kullanmadığım halde, sizlerin böyle gelip. Dün 82.Alay'ın açılış gününde HoV-Emirhan(PolarBear-Mwamba) isimli yaratığın sürekli sunucuya 82-86-49.Alay oyuncu isimleriyle girerek tk'lar atması ve sonrasında küfür etmesi sizlerde ki insanların zatıma yönelik nasıl bir tavır aldığını gösteriyor, benim yakamdan düşmüyorsunuz.

Lakin şunu da bilin, sizler kendi kişisel kimliklerinizi saklayan cinste bir türdesiniz. Kimlikleriniz de yakında tespit edildiği zaman o zaman insanlara yönelik sanal yol üzerinden şantaj ve uygunsuzca hareketlerin ne demek olduğunu da göreceksiniz..  Burada istediğiniz kadar Anti-Shepherd ve benim gitmemi isteyin, ben burada ister aktif olurum, ister olmam. Bu sizin düşünce alanınızda değildir.

Ayrıca aşağıda paylaştığım spoiler üzerinde ki, saygısızca üslubunuzu paylaşıyorum..
dOnJj4.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom