Diplomaside göz dağı verme

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar krallığımızı kurduktan sonra bakanımızda mı tam olarak hatırlamıyorum ama bı evar hanı ..... kralıgını savasla tehdit edip birseyler koparmaya calısıyoruz ondan sonra bı NPC gonderyoruz ama bende NPC hep boş olarak dönüyo hıc para  kale koy felan almayı bsarabılen varmı nerdeyse tüm caldradia benim sadece Sarranid var ama adamlar yinede korkmuyor benden, bıseyler koparabılıyormuyuz :?: :?:
Şimdiden yanıtlar için teşşekürler :smile:

Barış isteyebilirsin savaş açabilirsin veya varsa ortak düşmanınız yönetim hakkı kazanmak için elçi gönderebilirsiniz.

onları biliyorum zatende bakan gidiyoruz elçi gönder diyoruz krallıgı secıyoruz soyle bır secenek var orn:Swadya Krallıgını savasla tehdit et bakalım birşeyler koprabilecekmiyiz ben bu secenegı kullanıpta bırsey koparabılen oldumu dıyorum ??? Teşşekurler

ben de koparamadım şuana kadar kardeş krallıklara da zaten kendimi zor tanıtıom ateşkes önerirlerse alıom toprak falan.Bir de o soylulara güç verme falan ne işe yarıo çözmüş deilim.

Diplomacy modun bence 2 hatası var.
1_1 kalen bile kalsa bütün kalradia yı fetheden krallıga barış teklif edince kabul ediyo.
2_1 kalesi kalan swardya yı savaşla tehdit ediyorum.Senden korkmuyorum dio harlaus bende gidiyom kuşatıyom xD

Back
Top Bottom