dino mod (yardım)

Users who are viewing this thread

center74

Banned
Arkadaşlar ben dino adlı bir mod yamak istiyorum yapamadım programı indirdim nasıl yapacağımı anlıyamadım benim yerime siz yaparmısınız

oyunda

atlar yerine
dino
otobur
etobur

sularda
yüze bilen
lokmet canavarı

ve havada uçan dew yarasalar
olmalı ama yukarda dediğim şeyler at olmalı dew yarasa da afif yüksensede olur...
haritada

dinozor kampı
mağralar ve şehirleri    koruyan küçük dinozorlar olmalı vede haritada dolşan vahşi dinozorlar olmalı onlara yakandık mı onlarla savaşmalıyız

şimdiden teşekkür ederim

Bence pek yapacaklarını sanmam...Sen en iyisi programları kullanmayı öğren yapmaya başla...

dino falan yapmak basit iyi bir modellemeciysen yapabilirsin yada fotoshopla ekleme yapıp belli atların üzerine kaplayabilirsin

çok güzel bir düsünce benim Birçok dinazor tasarımım var olmasınada sen odediklerini yaparsan ve ona uygun mapı troop ları ayarlamaları onlar gore zırhlar onları kullananların yeni çeşit silahları fln derken heralde 100-150 Mb olur ama sen bilirsin ve tutmaz çünkü çok kasar ama seve secer yardım ederim 3 gün sonra ancak evde degilim :grin:

benim yaprıklarım öle photoshopta değil autoCaD ta yaprım ama su kalkan malkan hic beceremem ! hayvanlar ucaklar arabalar ugrasırım cok güzel kılıc tasarımlarım war ama mod yapmayla alakam yok hic anlaam sadece modelleme

:smile: Aslında bir şekilde olabilir curtain of fire modda adamlar uçabiliyordu ya bir asa vuruşumuzda bundada atlı bir adam ama kaplaması kanatlı dinazor şeklinde uçarak olabilir  :idea:

Modda çok fantazi olmuş yav :grin:

GhosTR said:
:smile: Aslında bir şekilde olabilir curtain of fire modda adamlar uçabiliyordu ya bir asa vuruşumuzda bundada atlı bir adam ama kaplaması kanatlı dinazor şeklinde uçarak olabilir  :idea:

Modda çok fantazi olmuş yav :grin:

Herkesde bi mod yapıyoya neyse.Curtain of fireda hatırlarım, bir asa vardı başlangıçta.Onu alınca birkaç kez kullanıyodum art arda.Hoop uçuyodum haritanın en tepesineeeeeeee, sonra öbür köşeye bir düşüş.Düşük tamamlanmadan karizmatik bir duruşla adam bayılır ve havada kalırdı.

Back
Top Bottom