Desert Banditlerin lideri [Ching [

Users who are viewing this thread

Öncelikle Selamun Aleyküm. Öncelikle şunu belirteyim bu sorunun cevabını aradım ki önceden açılmış bir bir konu var mı diye ama bulamadım. Yanlış yere de konu açtıysam herkesten çok çok özür diliyorum. Neyse anlatayım, ben Osmanlı Balkanların Fethi modunu oynuyordum. Moğolların bölgesinde dolaşırken karşıma birden Steppe Banditler çıktı. Bakın çoğul kullandım. Kralları önden gidiyordu diğerleri eşlik ediyordu 5-6 grup vardı. Savaşmadım çünkü girsem yenilirdim. Adı ''Chings'' di. Tıkladım acaba diğer lordlar gibimi diyalog geçecek aramızda diye. Ama sadece teslim olun ve bu görüşme bitmiştir yazıyordu. Sizce:
-Bunların kralı varmı ?
- Bunlarda diğerleri gibi kale fethedip krallık kurabilirler mi ?

NOT: Resim ekledim ama görünmüyordu bozuk resim olarak görünüyordu bende konuyu düzenleyip resmi sildim.

Ben bunun gibi partileri başka modlarda da gördüm, bir anlamı yok özel ismi olmasını, sadece diger kküçük partiler de bu büyükpartinin eetrafında dolaşıyor. Kale felan almıyorlar, bir amaçları felan yok.

Anani said:
Ben bunun gibi partileri başka modlarda da gördüm, bir anlamı yok özel ismi olmasını, sadece diger kküçük partiler de bu büyükpartinin eetrafında dolaşıyor. Kale felan almıyorlar, bir amaçları felan yok.
Bende heyecanlanmıştım  :grin: keşke onlardan kale alsalarda isyancılar olarak dursalar :grin:  :twisted: :twisted:

Rise of bandit deki gibi olur aslında :grin: Haydut yerine Krallık olarak kodlarsın. Chingide kral yaparsın ama toprak vermezsin krallığa Chingede bide 350 asker ver dolaşsın öyle arada krallığına toprak katar bir yer ele geçirir.

Back
Top Bottom