[DERS] MOD BİRLEŞTİRME!!!

Users who are viewing this thread

Evet arkadaşlar bu benim ilk dersim kusur varsa affola neyse konuya geçeyim hemen bildiğiniz üzere bir çok konu açıldı mod birleştirmeyle ilgili ama çoğu seferinde imkansız dendi bende aslında imkansız sanıyordum ama değilmiş bu konuda mod birleştirmeyi göstericem programın ismi winmerge programı şu siteden indirin programın kullanımı kolay 2 dosya yada metin belgesi arasındaki farkı söylüyor şimdi kullanıma geçelim programı kurdunuz açtınız sol en üst köşede file var ona tıklayın ardından open gibi bişey yazması lazım basın ona önünüze bir kutu çıktı o kutuda sağ taraf ve sol taraf diye yer var orada sağ taraf yazan yerde git yada browse diye bir yer var oraya basın sonra bi seçim ekranı gelicek oradan istediğiniz belgeyi seçin başka module system belgesi yada başka modun modulesteki txt dosyasını seçin ardından tamam diyin sonra sol tarafada aynı şeyi yapıyoruz ancak burada kendi module system dosyanızı yada kendi modunuzun txt dosyasını seçin tamam diyin sonra seçtiğiniz dosyalar önünüze gelecek dosyada aşagıya inerek farkları görebilirsiniz ( farklı yazılar sarı renkte gözükür ) diyelimki kendi modunuza atacaksınız farklı yazıyı seçip sağ tıklayın ve sağa aktar yada sola aktar diye bir seçenek çıkacak ona basın ardından kendi modunuza işlenecektir kaydetmek için kutunun çarpı tuşuna basın ( kutunun dedim uygulamanın değil :grin: ) ardından bittiiii

Tabiki modunuzun teşekkürler kısmında adımı yazmanıza GEREK YOK ama buraya bir teşekkürü çok görmeyin

Back
Top Bottom