Defne Joy Foster Öldü

Users who are viewing this thread

jpog_tr said:
gece yarısına kadar alkol alan hastalığını bilmesine rağmen sorumsuzca hareket eden bir anne.
aksırana tıksırana kadar içiyolar işte, başbakanımız hep uyarıyor ama  nafile, üzüm yiyim sohbet edin

Esial said:
jpog_tr said:
gece yarısına kadar alkol alan hastalığını bilmesine rağmen sorumsuzca hareket eden bir anne.
aksırana tıksırana kadar içiyolar işte, başbakanımız hep uyarıyor ama  nafile, üzüm yiyim sohbet edin

Şimdi senin o ''Başbakan'' dediğin herife bir şey derdim de, yalnış yerdeyiz.

Belendor said:
Esial said:
jpog_tr said:

peygamber gibi adam çarpılırsın valla

Esial said:
Belendor said:
Esial said:
jpog_tr said:

peygamber gibi adam çarpılırsın valla
Alın size AKP'li. Karantinaya alıp inceleyebilirsiniz.

Esial said:
üstümdeki 3 kişi hepiniz sazansınız. akpliymiş hıh kodumun cahilleri
cCc ironi cCc :smile:

jpog haklı beyler bu arada adamın kötü bir şey dediği yok ki celallenmişsiniz hemen kendine dikkat etmesi gerekirdi bence de.

jpog_tr said:
1 çocuk annesi astım hastalığı olan, o kadar yorgun ve bitkin olmasını saymıyorum bile, gece yarısına kadar alkol alan hastalığını bilmesine rağmen sorumsuzca hareket eden bir anne.
ne diyelim ALLAH RAHMET EYLESİN

ulan saydır saydır sonra allah rahmet eylesin.senin anlayışına sıçayım.kadın öldü gitti gencecick yaşta, yok uyuşturucu kullanmış yok hap atmış, kimse demediğini bırakmadı.sobra raaporlar açıklanınca sadece alkol aldığı ortaya çıktı. sonra herkes ''anne değil mi la bu nasıl içki çer '' sanana ne yani sanan ne.

Lordum_Ediz said:
jpog_tr said:
1 çocuk annesi astım hastalığı olan, o kadar yorgun ve bitkin olmasını saymıyorum bile, gece yarısına kadar alkol alan hastalığını bilmesine rağmen sorumsuzca hareket eden bir anne.
ne diyelim ALLAH RAHMET EYLESİN

ulan saydır saydır sonra allah rahmet eylesin.senin anlayışına sıçayım.kadın öldü gitti gencecick yaşta, yok uyuşturucu kullanmış yok hap atmış, kimse demediğini bırakmadı.sobra raaporlar açıklanınca sadece alkol aldığı ortaya çıktı. sonra herkes ''anne değil mi la bu nasıl içki çer '' sanana ne yani sanan ne.

Lordum_Ediz, sonuna kadar haklısın. :wink:

Ediz haklısın.Peki ölüm sebebi astım mı yoksa köpek alerjisi mi?Belli oldu mu?

Edit:Otopsi raporunda Defne'nin kanında " UYUŞTURUCU " bulunmadığı açıklanmış.

TheVikings said:
Ediz haklısın.Peki ölüm sebebi astım mı yoksa köpek alerjisi mi?Belli oldu mu?

Edit:Otopsi raporunda Defne'nin kanında " UYUŞTURUCU " bulunduğu açıklanmış maalesef. :sad:

yanlış okumuşsun kanında " UYUŞTURUCU" bulunmadı yazmış...
http://www.milliyet.com.tr/kaninda-uyusturucu-bulunmadi/turkiye/sondakika/04.02.2011/1348106/default.htm

Alt yazıda okuduğumda gerçekten şok oldum.Şaka falan zannettim ama resimlerini görünce üzüldüm.Yaptığı programları severek izlerdim.Allah yattığı yerde rahat ettirsin:sad:

Gel de sövme ak.
http://www.ensonhaber.com/yeni-akit-yazari-serdar-arsevenin-defne-joy-yazisi-2011-02-04.html/
Yazıyı yazan arkadaş defnenin zıplamalarını bırakıp önce kendi zıpladığı kucaklardan inip öyle yazsaymış keşke.

ask? said:
Gel de sövme ak.
http://www.ensonhaber.com/yeni-akit-yazari-serdar-arsevenin-defne-joy-yazisi-2011-02-04.html/
Yazıyı yazan arkadaş defnenin zıplamalarını bırakıp önce kendi zıpladığı kucaklardan inip öyle yazsaymış keşke.

al işte.bu tür insanlar yerine gidip defne gibi insanlar ölüyor.

Back
Top Bottom